Perfume

"Všude se roztrhl pytel z obchody či salony, kde Vám ušijí košili, oblek, kalhoty a další věci na míru. Něco mi ale chybí, něco co dokresluje atmosféru celého outfitu, co zanechává stopu naší osobnosti ve vzduchu kudy procházíme", přemýšlel jsem. Ale kde vám "ušijí na míru" takovou neviditelnou stopu? Nikde?

Stejně tak, jako je skoro nemožné nalézt konfekci v obchodě s oblečením, je skoro nemožné nalézt svůj parfém v parfumerii. Je jich moc, to ano, některý se Vám líbí víc nebo míň, ale ideální to je jedině ve chvíli, kdy každá nota hraje podle Vás.

Pro více informací...

"Everywhere is many stores which can make for you bespoke shirt, suit, shoes and more. But there is something missing. Something what is very important for the outfit, what leaves your trace in the wind, in the air." - I was wondering. But...where can I get such an amazing thing? Nowhere?

It's almost impossible to find ready-to-wear clothing which will suits you well. And the same will happen when you are in perfumery. Some perfumes you'll like you more, some less. But none of them is like your Su Misura suit. It's ideal only if every part of perfume is according to your taste.

For more information...