About

About Me

Jmenuju se Denis a narodil jsem se v roce 1993 v České Republice na jihu moravy. Blog The Art of Outfits jsem založil jako fashion inspiraci pro lidi, kteří mají módu a hezké oblékání rádi, kteří o ní rádi čtou, kteří o ní chtějí zjistit víc a kteří by se ve svém výběru oblečení rádi zdokonalili. Nesmírně mě baví vymýšlet outfity pro různé situace, ale hlavně jsem si vědom (a rád bych to předal dále k Vám), že stačí pokud se člověk ráno oblékne výjmečně pro úplně běžný den. Jeho sebevědomí a nálada je od rána úplně někde jinde, než když na sebe bezmyšlenkovitě navlékneme tričko od včera.

Co se týče mého stylu, můžete si všimnout, že mám rád jak striktní anglický styl, stejně jako mám blízko k uvolněné italské sprezzatuře. Také si zřejmě povšimnete mé osobní vášně pro na míru šité oblečení a luxusní či high-end značky. Občas samozřejmě do outfitu propašuju svůj prvek. Oblečením hlavně vyjadřujeme naše slušné vychování (ačkoliv podržet dámě dveře, kabát a platit za ni se musíte naučit sami) a úctu ke všem, se kterými se setkáme. Ať už to je rande, pracovní schůzka či jen všichni které ten den míjíme na ulici.

Moje vize je zkrátka ukázat Vám, že se vyplatí do oblečení investovat z různých důvodů, tudíž můj blog považuju jistým způsobem jako odpověď na blogy, které jsou v podstatě příručka, jak se obléct co nejlevněji. Zřejmě si povšimnete mé osobní vášně pro na míru šité oblečení a luxusní či high-end značky.


Taky zde můžete objevit moji další vášeň. Parfémy.

Více zde.
My name is Denis, born in 1993 in Czech Republic, at south part of Moravia. Blog The Art of Outfits I founded as a fashion inspiration for people, who like fashion and clothes, who like articles about it, who wants to look good and who wants to improve their appearance. I enjoy immensely creating outfits for different occasions. But the most important - when we put on ourselves in the morning suit for ordinary day instead T-shirt from yesterday, our self-confidence and mood are much better.

My style is close to english rules as its close to Italian sprezzatura. Sometimes I bring to the outfit my tastes of course. When we are dressed nicely, other can see that we are well-behaved (however how to treat a lady or a company you have to learn for yourself). Also shows respect to people we meet. It can be date, business meeting or you just everyone we meet on the streets. 

My vision is to show you, that clothes are investment. And for good reasons. From certain point of view is my blog answer for those blogs, which are practically "How to get dressed with 50$" guide. And of course, I think that my personal passion for Made to measure clothes and luxury or high-end brands, is obvious.

Also you can discover my other passion. Perfumes.

More.

Why you should read this blog?


The Art of Outfits