čtvrtek 5. dubna 2018

ClassyThis article is going to be short and to the point. But perhaps that is to reason why inspiration is stronger than usual. As I'm saying it's not that long time when people behave differently, dress differently and think differently. Something which is truly rare in these days when one cannot say what is truly important.

Tento článek je poměrně krátkou, ale možná o to silnější inspirací. Jak říkám neustále, není to zase tak dávno, kdy se lidé chovali jinak, oblékali jinak a smýšleli jinak. Něco, co je v dnešní uspěchané době - kde nejtěžší ze všeho je rozpoznat, co je skutečně důležité - velmi vzácné.

Important things which wakes up an emotions in us are very often quite impossible to describe by words. For example your made to measure suit. You can feel how it elevates you, suddenly you are taller and more confident. Suddenly nothing is the same. For everyone who are keen to read about it I'd recommend a brilliant book by Peter Mayle called Expensive Habits. He is much better in this area of expertise (writing about unspeakable).

So what do we have here. Everything on me is made to measure and everything I wear (except watches and cufflinks I wear here) you can get in the Manemo. There is no advertising and no one paid to me anything. There is simple reason why I am mention them here. Because I love when someone is doing what they love. You can feel the passion in the air and you can be sure, that if someone is enjoying what he is doing - he's good at it. Outfit is gently completed by a tie that makes a statement, matching pocket square and sex-appealing shoes created by Mr. Lawart for Manemo.Věci a chvíle, které v nás vyvolávají emoce, je často téměř nemožné popsat slovy. Například na míru ušitý oblek. Cítíte, jak jste v něm najednou vyšší a sebejistější. Pozvedne Vaši náladu a možná Vás ve Vašich pocitech vrátí i o století zpátky. To je samozřejmě žádoucí. Všechny kdo trvají na tom, že by chtěli znát více pomocí slov, bych odkázal na úžasnou knihu od Petera Mayleho nazvanou Pozemské radosti. Ve vyjadřování nevyjádřitelného je na tom poněkud lépe než já.

Nicméně, co tady máme. Vše na mne, co lze být ušito na míru, i ušito na míru je. Samozřejmě kromě doplňků. A taky vše co vidíte (kromě hodinek a knoflíčků) můžete sehnat v salonu Manemo. Není za tím žádná propagace a nikdo mi neplatil, abych napsal cokoliv. Důvod, proč Vás odkazuju tam, je jednoduchý. Miluju, když lidé dělají to, co oni sami milují. Cítíte ve vzduchu vášeň k danému tématu, konverzace je najednou milá a příjemná, jaký to rozdíl oproti zbytku v dnešním světě. Když někdo miluje to co dělá, můžete si být jistí, že je v tom velmi dobrý. Outfit je decentně doplněn ve formálním stylu nepřehlédnutelnou kravatou a ladí s kapesníčkem. Posledním "detailem" jsou neskutečně přitažlivé boty designované Mr. Lawartem pro salon Manemo.
All photos by Misha Babel

Žádné komentáře:

Okomentovat