sobota 3. února 2018

MOVIE: Important thoughtsDo you know what I like about being a blogger? There's an idea, that every day you should be the best version yourself. When you take a look back, you see how your opinions changed. And I as a blogger I can see where I started and where I am heading. Therefore, I can be a witness to change not only mine but every person seeking for inspiration. Always pushing boundaries forward. And never stop trying.

Víte co mám nejraději na blogování? Snažím se řídit tím, že každý den by člověk měl být tou nejlepší dosavadní verzí sám sebe. Když se podívám zpět, mám přehled, kde jsem začal a kterým směrem pokračuju. A ovšem, není to jen sledování mne samotného ale baví mne sledovat jakým směrem se vyvíjí všichni, kteří hledají inspiraci. Můžu tak být neustále svědkem jejich nejlepších verzí. Jde o to neustále posouvat hranice. A nikdy nepřestat.

As I told you, this is the first step. More realistic look. More realistic colours. More realistic outfit. More realistic.... well, pretty much everything. I did go for a subtle day off outfit. Something that ALL OF YOU can take advantage of now in the winter time. Comfortable navy chinos, brown suede desert boots (perfect for a winter day in town) and new sand wool/cashmere turtleneck. Beautiful and warm turtleneck. And this time, classic coat which is not tailored. On purpose. As you have the pleasure to witness my day off here, you can recognise on-ear H7 headphones by B&O which I'm wearing almost every day.  Now sit down and enjoy the movie. Enjoy it and let me know your opinions for sure. Because as you know... I want to push it forward.


Jak už jsem zmínil, tohle je můj první krok k novému konceptu. K tomu, aby všechno působilo reálněji. Reálnější vzhled outfitu. Reálnější kombinace barev. Reálnější...v podstatě všechno. U fotek si nikdy nemůžete být jistí, do jaké míry jsou aranžované či do jaké míry jsou zkreslené barvy. Ale video vidíte tak, jak se právě odehrává. Tudíž můj první počin je něco z čeho můžou těžít úplně všichni. Uvolněný pohodlný outfit, vhodný pro jakoukoliv zimní příležitost - od pracovních po neformální meeting v kavárně. Pohodlné chinos v kombinaci s hnědými desert boots, které jsou na zimu ideální. Můj nový svetr (mix vlny a kašmíru) v pískové barvě, který jde krásně s tmavě modrou. No a outfit uzavírá modrý vlněný kabát, který jsem si schválně nenechal nikdy upravit a je poněkud "volnější". A jelikož máte tu čest zažít se mnou teď část mého volného dne, určitě si povšimnete sluchátek H7 od B&O, které už jsou snad i mé poznávací znamení. Teď se pohodlně usaďte a pusťte se do videa. A jako vždy, nebojte se mi zanechat feedback. Protože... vždyť víte, jak jinak se posouvat dopředu?Sand wool/cashmere turtleneck by Massimo Dutti
Navy cotton chinos by Massimo Dutti
Brown suede desert boots by Blazek
Navy wool coat with peak lapels by Pietro Filipi
Heritage Spirit Moonphase watches by Montblanc
On-ear H7 headphones by B&O


All photos and movie by amazing Mischa Babel


Žádné komentáře:

Okomentovat