středa 27. prosince 2017

Denim Under the CoatI hope that single one of you had a great Christmas and an even better new year is ahead of you. Today I would love to reveal something which was my plan for a long, long time. Take a look and as always, inspiration is yours.

Doufám, že všichni za sebou máte úžasné vánoce a ještě lepší nový rok leží před Vámi. Dnes Vám představím outfit, který jsem měl v plánu opravdu hodně, hodně dlouho. Takže jako vždy, vemte si z něj tolik inspirace, kolik jen potřebujete.A simple denim jacket under the tailored winter coat is a combo that I started really enjoying in every way. And underneath it - formal shirt with cufflinks and tie pushed to formality (and more fun) with Montblanc Rouge & Noir Tie clip. Rest of the outfit is classic Denis. Comfortable but really good looking navy chinos with brown oxford shoes. Complete your winter looks by wearing gloves in the chest pocket of your coat. This will elevate your mood, look and in case of freezing weather you'll find it handy.

Jednoduchá, dobrá denimová bunda pod kabátem přizpůsobeným postavě, je kombinace kterou si opravdu začínám užívat. A o to víc, kdy je pod tímto typicky neformálním kouskem schovaná formální košile, manžetové knoflíčky a kravata sepnutá sponou z kolekce Rouge & Noir od značky Montblanc. Zbytek outfit je klasický Denis. Pohodlný, přitom nekompromisně vhodný pro všechno co mě může během dne potkat. Bavlněné chinos kalhoty v barvě námořnické modři v kombinaci s hnědými oxfordkami. Doplňte svůj zimní vzhled zastrčením rukavic do náprsní kapsy kabátu. Pozvedne to celkový level Vašeho outfitu (zejména pokud tedy mluvíme o jisté úrovni sprezzatury), přidá Vám to na náladě, pomůže odlišit a hlavně v případě mrazu najdete takové řešení velmi praktickým.All photos by Mischa Babel


2 komentáře:

  1. Love the denim detail!

    Happy Holidays :)

    https://dinamighty.com/

    OdpovědětVymazat
  2. Hi there, I wɑnt to subscrie for this web site to obtain most up-to-date updates, sօ where can i do it pleaѕe assist.

    OdpovědětVymazat