čtvrtek 30. listopadu 2017

The Purple End of NovemberLet's keep this short. Recently I found out that versatility feels good. It means, slow down for a while and enjoy every moment and make it part of your style.

Poslední dobou jsem zjistil, že můj styl dostává širší a širší záběr. Je dobře na chvilku zpomalit z formálního života, užít si každý moment a udělát jej součástí mého stylu.

The base of my outfit, is tough and thicker sweater made of wool and cashmere in combination with well cut denim jacket. This is something I found truly interesting. And really comfortable to wear when it's colder outside. What makes the beginning of the winter looks like fun? Beoplay H4 in purple which is A/W17 limited colour. Bass level is outstanding for the music I listen very often. They are my #1 on the Christmas list. And they will elevate every street outfit. Last two things I love about this outfit - My new formal striped shirt and driving gloves. Despite the fact, that there are no more steering wheel that requires wearing driving gloves, they don't belong to the museum yet. Make it count.

Základ mého outfitu tvoří tlustší zimní svetr, vyrobený z kombinace vlny a kašmíru. Kombinace takového svetru s denimovou bundou mne neskutečně baví. A je to také velmi pohodlná kombinace v momentě kdy začíná být opravdu chladněji. Potom je tady něco, co promění chmurný začátek zimy ve skutečnou zábavu. Beoplay H4 a o to víc v limitované podzimní fialové. Jejich skvělý level basů se hodí k hudbě kterou poslouchám. Jsou rozhodně číslo #1 na mém vánočním seznamu. Posunou každý street outfit o level nahoru. Poslední dvě věci, které jsou v outfitu důležité - moje nová formální pruhovaná košile a rukavice. I přes fakt, že rukavice na řízení už dnes není potřeba nosit, nepatří ještě do muzea. Jinak to není žádná zábava! :)Žádné komentáře:

Okomentovat