pátek 1. září 2017

What's in my briefcase


Every man needs a briefcase. It's an important thing not only because of work stuff or because fashion enthusiast wear it very often. It's also very practical. But we won't be talkin' about the briefcase itself today. Instead, I'll give you inspiration of what you might wear it in it.

Každý muž potřebuje svůj kufřík. Není důležitý kvůli práci nebo protože ho nosí módní nadšenci. Je taky neuvěřitelně praktický. Ale dnes nebudeme mluvit o samotném kufříku. Místo toho, Vám dám inspiraci, co v takovém kufříku nosím já.
There is a lot of articles about "What to wear in a briefcase" or "What I am wearing in my briefcase" or ..... well you know what I mean. And that's good. Yes, I think this is a good thing because you can really inspire yourself watching what other people need through the day and why.

I'm wearing just a few things with me. Cause I don't need a lot of things but you also shouldn't wear a million things in your briefcase because it will damage really fast. And we don't want this, do we? The very first thing (obviously) are the sunglasses. You never know when the sun goes up. Then it's a perfume. Like the weather, you cannot always predict when you need to smell good again especially in a long summer day. Book and earphones (or headphones) so you can keep yourself being entertained enough. And a cardholder! Most important thing to me with all my cards and cash. I'm not wearing a wallet because you can't fit in a jacket or trousers sometimes but card holder is small and you can fit it everywhere.

P.S. Always depends on the situation - you can take with you an umbrella, medication, towels for cleaning your shoes....Na skoro každém blogu ať už dámském či pánském můžete najít rady typu "Co nosím v aktovce" nebo "Co nosit v kufříku a proč.." a tak dále, víte co tím myslím. A to je dobře. Přesně tak, myslím si, že to je dobře. Je totiž dobré vědět, co kdo sebou nosí a proč. Můžete se tak snadno inspirovat a udělat si obrázek o tom, co je efektivní nosit u sebe a na nic nezapomínat.

Konkrétně já u sebe nosím jen pár věcí. Zaprvé nikdo skutečně nepotřebuje mít u sebe spoustu věcí a za druhé, nosit u sebe milion věcí v kufříku, je nejrychlejší cesta jak jej zničit přetěžováním. První věc jsou u mne sluneční brýle. Člověk nikdy neodhadne kdy slunce vysvitne v průběhu dne i když to tak ráno nevypadá. Věc číslo dvě, je parfém. Stejně jako slunce, nikdy neodhadneme kdy v průběhu dne budeme potřebovat udělat dojem a nebo znovu vonět :). Hlavně pokud mluvíme o dlouhém letním dni. Kniha a sluchátka jsou samozřejmě nejlepší na krácení dlouhé chvíle. A nakonec cardholder! Nejdůležitější věc, kde mám všechny karty a peníze. Já nenosím peněženku jelikož je velká a nevleze se do saka a kalhot. A když už ano, dělá nevzhlednou bouli. Cardholder je praktický a vleze se opravdu všude.

P.S. Nejlepší na kufříku samozřejmě je, přizpůsobení podle situace, můžete si vzít léky, když jste nachlazení. Vzít si ráno deštník i když si nejste jistí, že bude pršet či ubrousky na očištění bot.Soft Grain leather briefcase by Montblanc
Snowdon sunglasses by Tom Ford
Mandarino di Amalfi parfum by Tom Ford
H3 earphones in gold by B&O
Calfskin cardholder by Burberry
Book - The Prince George Diaries


All photos by Mischa Babel

Žádné komentáře:

Okomentovat