sobota 10. června 2017

Jo Malone LondonSometimes clothes are not everything. Sometimes depends on the things you are using at home but no one sees. Like cosmetics, accessories and much more. As your style constantly improves, so does your home.

Někdy oblečení a to co na sobě nosíme, není všechno. Někdy velmi záležá na věcech, které používáte doma, které tvoří Váš den ale které nikdo jiný nevidí. Například kosmetika, doplňky a podobně. Jak se vyvíjí Váš styl, jsem si jistý že i bydlení a každý si chce čas od času dopřát luxusní pocit, ať už při koupeli nebo ....třeba jen při obyčejném mytí rukou.
Jo Malone makes a lot of beautiful products. In case you living in Prague, Douglas just opened a new corner in Palladium shopping centre with these beautiful products by Jo Malone. Boxes are beautiful, so does the products. Starting with fragrances, over cosmetics ends with products like hand and body gel, which you need every day. And because we need things like that all the time, that was the reason why I decided to try one of them. And it's truly amazing. Hand and body gel also leaves the skin moisturised. Which is perfect! Feels like a velvet in your hands. And before you buy it you can, of course, try it in the shop, which is fair. My pick is Peony & Suede Blush but there are plenty of them.

So try it for sure and let me know what you think!

Jo Malone vyrábí spoustu překrásných a voňavých produktů. V případě, že bydlíte nebo se pohybujete v Praze, Douglas otevřel ve své parfumerii v Palladiu, nový roh věnovaný pouze této značce. Překrásné balení, krabičky a prezentace toho, co Jo Malone nabízí. Od kolínských, přes kosmetiku až po produkty každodenní potřeby jako je mýdlo na ruce, tělo a podobně. A protože věci jako je tahle potřebujeme neustále, rozhodl jsem se koupit gel na ruce a tělo rovnou na zkoušku domů. Vůni jsem vybral Peony & Suede Blush. A je opravdu úžasné. Sametový pocit a fakt, že zároveň hydratuje, mluví z části sám za sebe. Nemůžu si jej vynachválit. Hlavně nezapomeňte na to, že hydratované tělo je v zájmu nás všech, parfém či jakákoliv vůně se na hydratované kůži udrží o hodně dýl než na suché, což se hodí hlavně teď přes léto. Každý produkt si můžete vyzkoušet na vlastní kůži, před jeho zakoupením přímo v Douglasu. Teď už se jen těším až někdy navštívím skutečný butik Jo Malone, třeba právě v Londýně!

Až, jej vyzkoušíte, dejte mi vědět Váš názor! :)
All photos by Mischa Babel

Žádné komentáře:

Okomentovat