sobota 27. května 2017

Shirtmakers that I will definitely try in the futureSome shirtmakers are good and some of them don´t. Some shirtmakers are not known, some of them are. My humble dream, which I intend to make a reality. is to try the most of them. Try how good they are, how good it feels to be in their boutique and share that knowledge with you. To start, let me just share a small list of those I will try definitely, hopefully soon.

Někteří výrobci košil jsou opravdu světová špička. Některé z nich jistě znáte, některé možné ne. Můj sen a hlavně i cíl je všechny vyzkoušet. Zažít na vlastní kůži jak dobří jsou, jaké to je zažít navštěvu v butiku při braní měr a řešení detailů košile a samozřejmě sdílet své zkušenosti s Váma. Na začátek, mi prosím dovolte představit Vám svůj seznam které bych nejraději zkusil jako první.Brioni

Brilliant masters of tailoring are working in Brioni. Brioni raises his tailors since there are still young and it took many years for them to learn how to make shirts or suits properly. With piece made by Brioni, you do not own just a shirt or a jacket. You own an impeccable piece of history. Italian history.

Neskuteční mistři tailoringu, šití bespoke a šití Made to measure. Brioni si vychovává vlastní krejčí již od mladého věku a trvá mnoho let, než se každý naučí jak šít košile a obleky správně. S jakýmkoliv kouskem od Brioni, nevlastníte jen košili nebo sako ale kus historie. Italské historie.


Emma Willis

Emma Willis's bespoke shirts are well known around the globe. Besides the fact that she is making ready-to-wear shirts as well. She is using a soft Swiss cotton and customers always feeling well when they button up every morning in front of a mirror.

Bespoke košile od Emmy Willis jsou známé na celém světě spíše mezi lidmi inklinujícími k anglickému tailoringu. Emma Willis také vyrábí konfekční košile a ať už zvolíte konfekci či šití na míru, použitá je výhradně švýcarská bavlna. Což je příjemná změna oproti zbytku světa.

Charvet

I´ve heard that their huge shop at place Vendome in Paris is one of the most beautiful shops with clothes. Since then is my plan to visit them. And buy a shirt as well of course.

Jak jsem slyšel a i několikrát četl, obchodní dům Charvet na place Vendome v Paříži, je opravdu jeden z nejkrásnějších na světě. Od té doby je Charvet část plánu který nelze vynechat.


Ermenegildo Zegna

Successful experienced Italian tailors. Suits are the best weapon of the brand. But that doesn´t mean that shirts are not. Well, when I finally try their MTM or bespoke services, I´ll let you know for sure.

Velmi kvalitní materiály a zpracování, je důvodem proč se Zegna těší celosvětové oblibě mezi managery, řediteli ale i nadšenci značky. Obleky jsou jejich nejlepší zbraní, což ovšem košile nestaví nikam mimo. Až poprvé vyzkouším jejich MTM nebo bespoke služby, dám Vám nepochybně vědět.Hermés

Although French leather God is not known for shirts, they are still on this list. Not very people know that in fact, they are making bespoke suits and shirts in Paris at Saint honoré boutique as well. And this could be a very interesting experience which I think would really worth it.

Ačkoliv francouzská značka soustředící se především na zpracování kožených produktů nemusí vypadat jako jedna z hlavních voleb pro někoho se zájmem o tailoring, u mě je. Ne zrovna velký počet lidí ví, že ve svém butiku na Saint Honoré v Paříži vyrábí také bespoke košile a obleky. I když je Hermés spíš módní značka než symbol tailoringu, jejich bílé košile jsou stejně tak nadčasové jako od všech jiných výrobců.

Žádné komentáře:

Okomentovat