sobota 20. května 2017

Day off..Some days are not meant to be spent in work. Some days are meant to be free, take care of yourself and go for a walk around the city. For which you'll need a comfortable outfit to walk in. 

Některé dny jsou určeny pouze Vám. Ne práce ani stresu. Jen na to, abyste měli chvilku na sebe a mohli se jít třeba projít po městě. Což samozřejmě není jen tak, ale potřebujete na to pohodlný outfit.Because this article is named "Day off.." I won't go into details this time. The entire outfit is relaxed and simple. White cotton t-shirt with white leather sneakers. With a cooperation of navy chinos, navy unconstructed jacket and a black trenchcoat. The Outfit is complete with my Ray-Ban Clubmaster with pink polarised glasses. Which I think are no longer available to buy.

Anyway, just a few tips. Feel free to take off a jacket with a trenchcoat and wear e.g. a leather biker jacket or just a trench. My point is that there you can choose between millions of choices and many of them will be really nice. Don't be afraid to try something new and if you'll need and advice, always feel free to reach me. Have a nice day guys!


Protože se článek jmenuje "Day off.." (Volný den) nepůjdu tentokrát do detailů. Celý outfit je vyveden v pohodlnosti a jednoduchosti. Bílé triko z příjemné bavlny kterému sekundují bílé kožené sneakers. Spolupracují s úplně základními chinos v barvě navy, stejně barevným neformálním sakem a černým krátkým trenchcoatem. Outfit doplňují sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster s růžovým polarizovaným sklem. Mám pocit, že v této kombinaci už se snad koupit ani nedají.

Každopádně bych Vám chtěl předat pár dalších tipů. Tento outfit je skutečně zajímavý množstvím variací jaké by se na něj dali vytvořit. Je něčím základním od čeho se můžete odrazit a poskládat na něm výsledek. Třeba si jej představte s koženou biker jacket nebo jen s trenchcoatem bez saka. Pokaždé naprostá jednoduchost a přitom elegantní. Nebojte se experimentovat a v případě, že budete chtít poradit, neváhejte se mne na cokoliv zeptat. Přeu Vám všem hezký den!


Cotton jacket by Armani Exchange
Cotton chinos by Massimo Dutti
Black trenchcoat by Pietro Filipi
White leather sneakers by Adidas
Sunglasses by Ray-Ban


All photos by Mischa Babel

Žádné komentáře:

Okomentovat