úterý 28. března 2017

Kiehl's Magical Facial FuelI've always had a bit of problem with moisturising of my face. Some products are too much moisturising or too less. Not everyone will fix the problem right away. But at least I have a bit of an overview.

Nevím jak u Vás, ale u mne je hydratace obličeje pořádně složitá záležitost. Mám pocit, že některé krémy zabírají málo, některé zase až příliš, některé občas a některé vůbec. Ne každý má zřejmě to štěstí trefit to správné hned. Ale o to má potom větší přehled. Dnes Vám chci představit můj nejnovější úlovek.Kiehl's opened a new store in the very heart of Prague, shopping centre Palladium. There I discover a Facial Fuel moisturiser. Kiehl's is on the market since 1851. So obviously they know what they're doing. The Best thing about Facial Fuel moisturiser is that it soaks very fast and leave your face and hands clear. Kiehl's offers even more moisturising cream but this one is totally fine with me. Well do not hesitate and if you are currently looking for the new moisturiser, just try Facial Fuel or Ultra Facial cream for better moisturising.

Můj nejnovější úlovek je Facial Fuel od firmy Kiehl's. Kiehl's otevírá novou pobočku v Palladiu v centru Prahy a proto se mi tak dostalo víc na oči než bylo předtím na Andělu. Je to americká firma u které sahá historie až do roku 1851. Proto vědí, co dělají. Ale pojďme ke krému. Nejlepší věc na něm je, že se okamžitě vsákne do pokožky a Váš obličej ani ruce tak nezůstanou příliš mastné. Nevím jak Vy ale to je pro mne velký plus. Při používání ráno a večer pak můj (většinou těžce dehydratovaný) obličej je přesně takový jaký má být. Kiehl's nabízí i více hydratační Ultra facial cream, ovšem, pro můj obličej zdaleka stačí Facial Fuel který, dá se říct disponuje i příjemnou cenou. Tak neváhejte a jestliže hledáte alternativu k hydratování Vašeho obličeje, určitě se zajděte do Kiehl's podívat!


Žádné komentáře:

Okomentovat