pondělí 9. ledna 2017

5 ties to wear in 2017

See this outfit here.

New year, new looks. Nothing but the best. And you deserves the best. Sit down and enjoy the list of the best neckwear you can buy in 2017.

Nový rok by měla doprovázet nová kravata. Samozřejmě ta, která má zvuk i vzhled. A vy si nezasloužíte o nic míň, než ty nejlepší. Tudíž se posaďte a užijte seznam toho nejlepšího co můžete na krk v roce 2017 uvázat.
Loro Piana Baby Cashmere Tie

Wear now in days when it's freezing. Wear with your coat and sweater or sharp suit. You won't find a better cashmere than Loro Piana's one.

Noste nyní, pro mrazivé dny je ideální. Ideální kombinace je s kabátem a svetrem a nebo taky Vaším nejlepším oblekem. Navíc nenajdete lepší kašmír, než od Loro Piana.
Viola Milano Floral 7-Fold Tie

I yearn for this piece by VM for a very long time. This year is on my bucket list for sure. Everything about this one is really outstanding. Luxury 7-fold, handmade silk tie with floral print. Is there more to say?

Už opravdu dlouho toužím po tomto kousku od VM. Tento rok je konečně na mém "to -buy" seznamu. Vše ohledně ní je úžasné. Luxusní provedení 7-fold, ručně vyráběna prvotřídním hedvábím. Musím říkat víc?
Turnbull & Asser Navy Ascot Tie with Dots

Neckwear can also be an ascot. And why not cover your neck with pleasant silk. Maby you'll like it more than you think.

Kravata může znamenat i askot. A proč se nazahalit krk do překrásného hedvání od britských velmistrů. Pro dny, kdy nemusíte nosit kravatu, využijte askot a třeba se Vám zalíbí víc, než tušíte.Ermenegildo Zegna Burgundy Floral Tie

With white shirt - a classic choice for business. But can bright a blue shirt in very special way. Good for winter and summer as well. 

S bílou košilí se nikdy nesplete - klasická kombinace. Ovšem tato kravata umí také perfektně rozzářit modrou barvu, jen to zkuste. Vhodná pro zimu i léto.


Brunello Cucinelli Linen, Wool and Silk Tie

The Luxurious touch of a well-known Italian brand. Linen, Wool and Silk tie is suitable for all temperatures. Looks good with a navy blazer.

Luxusní dotek velmi dobře známé italské značky. Mix lnu, vlny a hedvábí je dle mého názoru vhodný pro všechna roční období. Pro klasický vzhled noste s blazerem v barvě navy (námořnická modř).

Žádné komentáře:

Okomentovat