pondělí 26. prosince 2016

Calm Morning


My apologies for being quiet. Today I'd like to show how inspiring can be calm in the morning instead of a morning rush right after we wake up.

Dlouho jsem se k blogu nedostal, za to se omlouvám. Dnes bych Vám rád ukázal, jak můžete čerpat inspiraci z klidného rána. A vyplatí se, vyhnout se čas od času stresu a spěchu, který většina z nás ráno prožívá.
Forget about rush and stress in the morning. From time to time just sit down, enjoy your coffee, tea or cacao. Make sure you have enough time for yourself so you can think about your next moves. And believe me, it's worth it. Look at me. I'm sitting casually dressed with a cup of tea and magazines. Suddenly your thoughts are gone and your thinking is straight. 

I'm wearing an unbuttoned checked shirt with a navy waistcoat, so classic combination. Grey herringbone cotton chinos are always a great choice when casual attire. The finishing touch is grey wool checked jacket. Wool jacket with a touch of cashmere will provide warm in every situation or occasion. For bold feel, I'm wearing white linen pocket square with burgundy dots.

P.S. If you like this jacket, please find more inspiration here.Občas zapomeňte na ranní spěch a stres který nás všechny čas od času doprovází. Je dobré si sednout a udělat si čas jen pro sebe, užívat si nad šálkem kávy, čaje nebo klidně i kakaa. Já osobně najednou mám najednou pro sebe klid, dokážu líp plánovat budoucnost a přemýšlet nad dnešními problémy a často i zjistit, že nejsou tak špatné, jak se zdají.

Na sobě mám kostkovanou košili (ovšem, modrá kostkovaná košile je vhodná snad pro všechny příležitosti, kde není vyžadován formální oděv) ve velmi klasické kombinaci s navy vestou. Šedé bavlněné chinos kalhoty se strukturou herringbone jsou také velmi vhodně všude, kde není vyžadován formální outfit. Tyto takzvané "basic" nebo "essential" kousky je velmi vhodné si pamatovat a doplnit nimi svůj šatník. Stačí jich mít pár v šedé nebo navy barvě a vystačíte si na dalších několik let. A konečný dojem obstarává ksotkované šedé sako z vlny s podílem kašmíru. Zajistí teplo v jakékoliv situaci a pří jakékoliv příležitosti. Pokud se Vám sako líbí, můžete se inspirovat v dalším outfitu s ním.


Grey checked wool cashmere jacket by Pietro Filipi
Navy cotton waistocoat by Ralph Lauren
Blue checked cutaway shirt by Jake's
Grey cotton herringbone chinos by Scotch & Soda
Wine round scarf by Drykorn

2 komentáře:

  1. Krásné fotky! Takové ráno si můžu dovolit spíše o víkendu, ale klidné snídani se nebráním ani v práci. Outfit je krásný, ležérní.

    OdpovědětVymazat