pondělí 7. listopadu 2016

What to Wear in Winter : Coats

My Pietro Filipi Plain Blue Wool Coat with peak lapels
Winter is coming and tough question is ahead of us. What coat should I wear this winter? Well I promised you some tips. Here they are. Enjoy this inspiration! :)

Zima se nelístostně blíží a těžká otázka je na místě. Jaký kabát bych měl v zimě nosit? Slíbil jsem Vám tipy a tady jsou! Užijte si inspiraci.. :)


Do you know better classic coat? Double-Breasted Camel Coat is perfect in many situations. Very warm coat. It's formal as well as informal. Wear it with bespoke suit and expensive tie for your dream job interview. Or with rollneck when spending some time in countryside. And of course wear it in informal way, just with shirt and sweater. Everything is allowed. 

Znáte klasičtější kabát? Dvouřadý kabát ve "velbloudí" barvě je velmi teplý a vhodný ve spoustě situací. Je formální, stejně jak je neformální. Noste jej s oblekem na míru a Vaší nejlepší kravatou na Váš další pracovní pohovor. Nebo s rolákem když trávíte nějaký čas v přírodě. A samozřejmě také neformálně, jen s košilí a svetrem. Nikdy neminete.

Everyone needs a raincoat. And you don't have to be British to use it often. I love raincoats - exactly like the first coat, you can use it in every way you like. With suit or just with a T-Shirt it will protect you from rain and keeps you dry. This one is absolutely classic but you can always find an cheaper alternative. 

Každý potřebuje raincoat. A nemusíte být zrovna Brit abyste ho milovali. Já osobně raincoaty miluju - přesně jako první kabát v mém seznamu, můžete ho nosit s čímkoliv chcete. Ať už to bude s oblekem nebo jen s obyčejným trikem, raincoat splní svůj účel - ochrání před dešťem a udrží v suchu. Tento je absolutní klasika, ovšem vždy můžete najít levnější alternativy.

Reversible Coat! One side is perfectly waterproof. Another side is made from pure 120's Wool by Vitale Barberis Canonico from Italy. That is the reason why this coat is flawless for traveling and business trips. No weather will surprise you. You will be gentleman all the time.

Oboustranný kabát! Z jedné strany je perfektně voděodolný. Z té druhý je vyroben z čisté vlny o kvalitě 120's od italského výrobce Vitale Barberis Canonico. To je důvod proč je kabát tak skvělý pro cestování či služební cesty. Žádné počasí Vás nepřekvapí. Bude z Vás gentleman po celou cestu.
You can buy Peacoat by many brands. It's shorter than a classic coat and therefore practical for someone. That's why it's more informal than a formal. There is a disadvantage - if you're wearing peacoat over a suit, you won't achieve contemporary and tailored look. But of course, peacoat is a timeless classic.

Můžete koupit peacoat od nepřeberné spousty značek. Je kratší než klasický kabát a tudíž pro někoho praktičtější. Proto je také spíše neformální. Má tu nevýhodu, že pokud jej dáte pod sako, vyštíhleného  a moderního vzhledu nedosáhnete, je to ovšem nadčasová klasika.


Simple, classic and bold overcoat. I like these wider lapels together with tailored silhouette. Blend of wool and cashmere. Breast pocket for pocket square or gloves and 2.5 button fastening. Contemporary coat for everyone who wants to look uncompromisingly. You'll find it at Suitsupply in more colors.

Jednoduchý, klasický a rázný kabát. Líbí se mi na něm širší klopy spolu s vyštíhlenou siluetou. Mix vlny a kašmíru. Náprsní kapsa pro kapesníček či rukavice, abyste mohli svůj vzhled opravdu vyladit. Moderní kabát pro ty, kteří rádi vypadají nekompromisně. Na Suitsupply jej najdete ve více barvách.


Golden ticket. My winner. Cashmere Trench Coat in stunning green is the best choice for me. Warm. Stylish. Awesome. Classic Trench Coat by Burberry is beautiful and perfect for rainy weather. But in winter you'll be probably cold. But not with this one. It will warm you up! And again with suit, sweater, T-shirt, for meeting, workday, weekend, dinner or any trip. Beauty itself.

Trefa do černého. Můj osobní vítěz. Kašmírový Trench Coat je pro mne nejlepší zimní volba. Teplý. Stylový. Úžasný. Klasický Trench Coat od Burberry je samozřejmě překrásný a do deštivého počasí jedna z nejlepších voleb. Ovšem v zimě Vám v něm bude pravděpodobně chladno. Ale určitě Vám nebude zima s tímto. Jemný kašmír Vás zahřeje neskutečným způsobem. A opět, má nesmírně variabilní využití. S oblekem, svetrem, tričkem, na schůzku, do práce, na víkend, na večeři a nebo na jakýkoliv výlet, Vám poslouží víc než dobře. Krása ve své podobě.
Notice especially contemporary tailored cuts. Brand is up to you, for those who don't wanna spend too much there are always brands like Pietro Filipi, Mango or Zara.
And what about you and winter coats? :)

U tipů si všímejte hlavně střihu, který je většinou vyštíhlený. Výrobce nechám už na Vás, ovšem pro ty co nehodlají do kabátu příliš investovat, je tady vždy k dispozici Pietro Filipi, Mango či Zara.
A co vy a zimní kabáty? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat