neděle 1. října 2017

Purple in PragueToday I have another inspiration for you. I like playing with colors and this article is just another proof. Last time when in Prague I wore this outfit. It's easy to dress like that for everyone.

Dnes mám pro Vás další inspiraci. Mám rád hraní s barvami a tento článek je jen další důkaz. Tento outfit jsem nosil, když jsem byl naposled v Praze. Je velmi jednoduchý a tak si z něj může vzít inspiraci každý.Very essential outfit. Navy chinos with grey cotton biker jacket - very basic. So I've tried light it up a little bit. That's why I wear a shirt with a tie - it blends formal clothes with casual and this is often way how to make your outfit interesting. If you want to make the outfit even more interesting, you can choose collar different than standard ones. E.g. Pin collar, tab collar (as me) or at least button-down. I call this tie a club tie. Navy and red stripes are appropriate almost every time. Deep history is behind that fact, but we'll keep that aside for now. And last thing - purple sweater. This came from preppy style again. In preppy style (brands such as Gant, Ralph Lauren, Brooks Brothers, Tommy Hilfiger and much more..) you can see sweater over a tie but under the jacket very often. And if you are the boldest one, this is the place where you can play with colors. But be gentle. :)


P.S. Guys, I'm thinking about Christmas giveaway, what do you say? Are you interested?Outfit, který je podle mého názoru velmi jednoduchá a základní kombinace, jakmile začne trochu přituhovat. A jelikož je kombinace - navy chinos a šedé bavlněné biker jacket opravdu basic, trochu jsem jej "rozveselil". Například právě proto mám na sobě košili s kravatou a míchám formální části do neformálních, což často vzhled oživí a učiní jej více zajímavým. Pokud chcete, aby byl ještě zajímavější zvolte nestandartní límeček. Například Pin collar (konce spojené pinou), tab collar (konce spojené poutkem, ten jsem zvolil já) či popřípadě button-down. Této kravatě se říká "klubová". Proč se jí říká klubová a proč můžete kravatu s modrými a červenými pruhy nosit skoro k čemukoliv, si řekneme příště. A poslední věc kterou mám na sobě - fialový svetr. Podnět k tomu vzešel z preppy stylu. V preppy stylu (reprezentován značkami jako Gant, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Brook Brothers a dalšími..) často vidíme svetr nošen přes košili s kravatou ale pod sakem či bundou. A pokud patříte mezi odvážnější, tady je to správné místo, kde můžete přidat barevnost. Ale buďte opatrní. :)


P.S. Přemýšlím o vánočním giveaway, co vy na to? Máte zájem?


White cotton shirt with tab collar by Hawkins & Shepherd
Purple cottom V-neck sweater by Cottonfield
Grey cotton biker jacket by H&M
Navy cotton chinos by Tommy Hilfiger
Black Chelsea boots by Blazek
Navy and red stripes silk tie by Gucci


All photos by Kuba Feranec

2 komentáře:

 1. Há definitivamente muito para conheça isto assunto .
  Eu amo todos o pontos você fez.

  OdpovědětVymazat
 2. Nice sweater!

  My new blog...
  https://dinamighty.com/

  OdpovědětVymazat