pondělí 3. října 2016

L'héritage contemporainHappiness comes with an orange box. We all know that. Hermés legacy is really one of the deepest and strongest stories on earth. Their silk and (most importantly) leather creations are well-known for the reason. Everyone know their legendary silk ties but not everyone know their contemporary collection of ties.

Štěstí přichází v oranžové krabičce. Ovšem pravý důvod proč tomu tak je, představuje odkaz Hermés, jeden z nejhlouběji zakořeněných a nejsilnějších s jakými se kdy můžeme setkat. Jejich výtvory z hedvábí ale hlavně kůže jsou dobře známé po celém světě a to z dobrého důvodu. Snad každý zná jejich legendární hedvábné kravaty, ovšem už ne každý zná jejich "moderní" kolekci kravat.

Recently I've bought my new toy in Hermés boutique in Prague. Their stunning collection of contemporary ties includes 7cm twill and 7cm heavy silk ties with grided silk ties. And some of their grided or knitted ties are in 4 colors. But that means that you can wear each color! So it's basically 4 ties in 1! I don't know what your opinion is but I've actually bought 4 ties instead of one. You can play with this in any way you want. Play with knot. Play with length of each end. Wear it with cutaway, kent, pinpoint or tab collar. Wear it with sweater, blazer, suit or just with shirt. Trust me that there is no better choice for fashion enthusiast.


Nedávno jsem si koupil novou hračku v pražském butiku Hermés. Uchvátila mne jejich kolekce moderních kravat která zahrnuje 7mi centimetrové kravaty v různých provedeních ale taky mřížkované či pletené kravaty. A některé z nich jsou oboustranné a ve čtyřech barvách. Což znamená, že můžete nosit kravatu otočenou jakoukoliv barvou dopředu! Pro mne to vlastně znamená jako bych měl 4 nové kravaty a ne jen jednu. Můžete si s ní hrát jakkoliv jen chcete. Hrajte si s uzlem. Hrajte si s délkou konců. Noste ji s různými límečky - cutaway, kent, pinpoint či tab collar. Noste ji se svetrem, sakem, oblekem nebou pouze s košilí. A věřte mi, že pro fashion náruživce, neexistuje lepší volba.

4 temps tie by Hermés

Žádné komentáře:

Okomentovat