neděle 9. října 2016

Heart of PragueThis photoshooting was created in hotel Josef in the heart of Prague. This outfit includes several interesting facts. New tie which I introduced to you last time and shirt which I promised you some time ago.


Dnes pro Vás mám outfit, který jsem měl na sobě při prvním focení vůní v hotelu Josef. Hotel Josef leží v samotném srdci Prahy a že je to designový hotel, je znát každým coulem. No a kromě focení vůní jsem zvěčnil i outfit, který je speciální hned několika fakty. Ať už je to nová kravata kterou jsem Vám představil v minulém příspěvku nebo další košile s "tab collar" límečkem, kterou jsem Vám před nějakou dobou také slíbil.Base of everything is unquestionably shirt. Remember "Progress" article? I mentioned that I have one more tab collar shirt ready for you and there we go! Plain blue shirt, this time with pointed collar instead of club collar. 140's cotton is probably the most pleasant cotton that I have in my closet (MTM or bespoke shirts included). Last time I mentioned a new tie. There it is, knitted tie in 4 colors and you can choose which one would you like to wear according to your mood. I choose navy one, goes well with plain shirt and blazer. Pocket squares? If possible I always wear white one. And finally - white chinos goes well with pocket square and black belt and black bracelet goes well with shoes. Enjoy today's inspiration :)


Základním prvkem outfitu je nezpochybnitelně košile. Pamatujete na příspěvek "Progress", kde jsem mluvil o "tab collar" límečcích? Zmínil jsem tam, že mám v zásobě ještě jednu a tady je! Čistě modrá košile, tentokrát se špičatým límečkem. Je vyrobena z bavlny o jemnosti 140's a je to znát. Moc příjemnějších košil v šatníku nemám a to jich mám spoustu ušitých na míru. Košili jsem zkombinoval s novou kravatou, kterou jste mohli zaregistrovat v minulém příspěvku. Kravata je čtyřbarevná a tudíž si můžete vybrat jakou barvu zvolit. Já jsou zvolil navy, která hezky ladí s košilí a pleteným dvouřadým blazerem. Co se kapesníčků týče, rád sázím na bílé, je to jistota. Dojem čistoty a uhlazenosti který evokuje je k nezaplacení. Nakonec - bílé kalhoty se doplňují s kapesníčkem, černý pásek a náramek zase s oxfordkami. Užijte si dnešní inspiraci :)


Double-breasted jacket by Blazek
Plain blue tab collar shirt by Hawkins & Shepherd
White cotton chinos by Zara
Black oxford shoes by Blazek
Black reversible belt by Hugo Boss
Knitted contemporary tie by Hermés
Black leather bracelet by Tateossian


All photos by Kuba FeranecŽádné komentáře:

Okomentovat