čtvrtek 29. září 2016

MBPFW: Day 3However I didn't captured every outfit through MBPFW I have to introduce to you this one for sure. Look at this combination of formality and eccentricity.

Ačkoliv jsem ke své hluboké lítosti pro Vás nezachytil všechny své outfity během MBPFW, tento Vám představit prostě musím. Podívejte na tu kombinaci úrovně formálnosti a výstřednosti zároveň.

Outfit itself it's very simple. Very comfortable wool blazer with made to measure shirt are one of the best choice without doubts. This time I'm wearing a shirt without a tie which I don't wear very often. I love outfit like this one with tie. But I wanted a little change. As you can notice eccentricity is secured thanks to chinos. Also one of my favorite piece. Brown oxfords without socks are definitely right choice to me and outfit is accompanied by small folding umbrella with wooden handle. The only thing that bothers me are the shoes. Please notice that sole isn't in best condition and is almost impossible to save it. That is the reason why you shouldn't save on your shoes! :)


Outfit samotný je velmi jednoduchý. Velmi pohodlný vlněný blazer s košilí šitou na míru jsou výtečná volba pro každého bez jakýchkoliv pochyb. Tentokrát také na sobě mám košili bez kravaty, což se u mne nestává příliš často. Radši nosím outfit jako tento ještě navíc s kravatou, ovšem nyní jsem chtěl nějakou změnu. Jak je zřejmé již z úvodní fotky, výstřednost je v outfitu zastoupena díky chinos. Hnědé oxfordky bez ponožek jsou jasná volba a outfit ještě doprovází malý skládací deštník s dřevěnou rukojetí. Jediná věc která mne na outfitu trápí, jsou boty. Povšimněte si prosím, jak je podrážka boty nevratně obouchaná. A taky si představte že jsem člověk, který se o boty stará poměrně dost a ani veškeré čištění či úpravy nezměnily její stav. To je důvod proč nešetřit na botech! :)Drinking my favorite beer Aurosa
Wool double breasted blazer by Blazek
Cotton linen MTM shirt by Windsors
Chinos with camo motif by Pietro Filipi
Brown oxford shoes by Aldo
Pink pocket square by Blazek
Folding umbrella by M&S

Žádné komentáře:

Okomentovat