čtvrtek 18. srpna 2016

What to Wear: Garden party



End of the summer, parties are everywhere. Which outfits are appropriate?

Závěr léta, všude se to jen hemží večerními párty. Jaký je vhodný outfit?





1. Velvet jacket is always interesting choice. It's appropriate for evening wear opportunities and can be wear as casual thing. Tom Ford or cheaper Massimo Dutti.

Sametové sako je vždy zajímavá volba. Je vhodné pro večerní akce a může být kombinováno jako casual kousek. Od Toma Forda a nebo levnější varianta Massimo Dutti.


2. Pinstripe shirt is always more casual choice than plain blue or white. Massimo Dutti shirt on the picture, but it's available in every shop with shirts.

Košile s proužky je vždy více ležérní možnost než čistě modrá nebo bílá košile. Krásně podtrhne Váš úmysl ležérního sametového saka. Nechte rozepnutých více knoflíčků než jeden. Na obrázku košile z Massimo Dutti ale můžete koupit skoro v každém obchodu s košilemi.


3. Leather loafers with tassel were always my dream. Definitely appropriate. Zara.

Kožené mokasíny se střapci byly vždycky moje vysněné. S těma se nespletete. Ze Zary.


4. Formal or semi-formal trousers will be just right. My recommendations? These by Zara or by Pietro Filipi. They have a lot of nice pieces this AW.

Formální a nebo jen částečně formální kalhoty budou akorát. Moje doporučení? Tyto ze Zary a nebo nějaké z AW kolekce Pietra Filipi. Mají spoustu hezkých kousků.


If you are wearing a jacket you can always put in pocket square. I always vote for a white one.

Jestliže máte na sobě sako, vždy jej můžete doplnit kapesníčkem. A já budu vždy klasovat pro bílý.





1. No jacket? All right. Designer T-shirt represent firm ground. Givenchy or Gucci.

Bez saka? Žádný problém. Ovšem v takovém případě je třeba stavět na ničem obyčejnějším než designerském triku. Givenchy nebo Gucci, podle Vašeho vkusu.


2. Despite I hate blue jeans, I kinda like black one. Like these slim fit jeans by Burberry.

I přes to že opravdu nemám rád klasické modré džíny a ani je nenosím, překvapivě chovám opačné sympatie k černým. Třeba k těmto černým ve slim fitu od Burberry.


3. Shoes. You can choose classic moccasins like these by Gucci. These will fit almost in every outfit. Or you can wear something more special, something what's in my wishlist for a couple of years already. Harness boots by Saint Laurent. I love them especially for details.

Boty. Můžete zvolit klasické mokasíny jako například tyto černé od Gucciho. Padnou ke většině outfitů co si dokážu v hlavě představit. A nebo můžete zvolit něco mnohem zajímavějšího, něco co je na mém wishlistu už několik let. Harness od Saint Laurent. Mám je rád hlavně kvůli detailům.


4. Outfit we have so far is pretty basic. That's why some accessories can be nice. Like these leather bracelets. Bracelets you'll get easily in a lot of stores. These two are by Hermés.

Outfit který doposud mám je hodně základní. To je důvod proč se hodí vyhrát si s doplňky. Například jako tyto kožené náramky. Náramky seženete snadno ve spoustě obchodech. Tyto dva jsou od Hermés.

Žádné komentáře:

Okomentovat