pondělí 29. srpna 2016

The Return of the Skin
Men doesn't talk about everything. Especially about things that women talk all the time. Barber, grooming and....you know the rest. But sometimes, good advice is very important. 


Jsou věci o kterých muži moc nemluví. Občas o nich ale přece někdo promluví, sdělí, své doporučení k tématu, zkušenosti, zbytek mužů si jej prečte a jsou rádi, že zase chvíli mají pokoj. Mezi tato témata běžně patři holení, péče o pokožku a vůbec většina věcí kvůli kterým většina žen chodí do specializovaných salonu. Dnes bych rád jedno z těch témat otevřel, aby jste zase všichni měli na chvilku klid.
First thing is that I had a lot of problems with hydratation of the skin. I've tried a lot of moisturizers but they didn't gave me enough. Face of a man is in unpleasant conditions all the time. By the sea, in the wind, chemicals in the pool and of course sun. Well, recently I've tried moisturizer by La Roche Posay (bought at Art of Beauty) and I was a bit surprised. Finally help. Maybe it sounds ordinary but not for me. Finally my face is without dry places. Besides Art of Beauty offers a lot of interesting products for men. And they definitely worth a look. Only thing that remains is hope that I won't forget to use it every morning...

By the way, at Art of Beauty website don't forget to look at thermal water - impeccable company for warm days. And not only for warm days. It keeps your face protected from external influences and bacteria, whether in summer or winter.


Na začátek se hodí říct, že jsem měl často problém s nedostatečnou hydrataci pokožky. Ne že bych nepoužíval krémy, ovšem všechny které jsem zkusil, hydratovaly nedostatečně. Po celý rok je obličej muže vystaven negativním vlivům jako vítr na golfu, sůl u moře, chlor v bazénu a slunci. Tato kombinace nepřispívá zrovna k hydrataci pokožky a proto je musíme řesit. Nedávno jsem dostal příležitost si zkusit hydratační krém od La Roche-Posay. Konečně pomoc. Stejně jako jsem měl léta šampon předepsaný doktorkou a pomohl mi až "bežný" od Label M. Takze pokud máte problémy s hydratací, za zkoušku určitě stojí. Nebudete litovat. Art of Beauty, kde se dá jednoduše sehnat, má navíc k dispozici také široký výběr všemožných dalšich beauty produktů. Ten mne upřímně a příjemně překvapil. Teď už zbývá jen se nezapomenout mazat každé ráno...

Mimochodem, až budete na stránkách Art of Beauty, koukněte také na termální vodu od La Roche-Posay. Je to úžasný společník pro teplé dny, ale nejen pro ně. Udrží Váš obličej chráněn před vnějšími vlivy a bakteriemi ať už v létě či v zimě.Žádné komentáře:

Okomentovat