sobota 6. srpna 2016

ProgressBloggers not only inspire others, but very often even themselves. He pushing himself into progress about his style. This article is about progress and pushing.

(And I apologize to you for - long time, no read - I was developed my fragrances which I hope will be out this autumn so - stay tuned!)


Nejlepší na tom být bloger je, že bloger neinspiruje jen svoje čtenáře a všechny kdo mají zájem, ale i sám sebe. Posouvá se dál a dál. Tento článek je o posunutí dál, takže směle do toho. 

(Zároveň se Vám omlouvám za delší odmlku, čas jsem věnoval svým vůním, které doufám spatří světlo světa veřejně již na podzim!)

As you know, I'm a huge fan of pin collars. Examples are here, here and here. It looks great, tidily and sharp. Well and tab collars are very similar. Instead of pin is collar buttoned to itself. Well, amazing as pin collar. Tab collars are not well-known and this is definitely wrong. I'm lucky that blogger Carl Thompson makes many shirts under his brand "Hawkins & Shepherd" (yes, that's the brand which also makes great collar pins) and some of them are with tab collar. Although I wasn't sure about confection sizes, my fear turns out to be useless. Luxury cotton and fitted slim-fit makes shirts one of my favs immediately. You're reading right, I have more of them. You can look forward for the next one. :)

P.S. And I also have my first linen tie, which was something I've always wanted!Jak všichni víte, jsem příznivec "pin collar" límečků. Příklady zde, zde a zde. Vypadá skvěle, upraveně a opravdu "progresivně". No a od "pin collar" límečků je už jen malý krůček k "tab collar" límečkům. Ty jsou velmi podobné, ovšem místo kovové piny, uzel kravaty zvýrazňuje a podpírá sám k sobě sepnutý límeček. Stejně úžasný počin. Ačkoliv "tab collar" límečky jsou trochu v ústranní, je to škoda. Mám štěstí, že bloger Carl Thompson vyrábí pod svojí značkou Hawkins & Shephers (ano, ta značka která také vyrábí úžasné piny do límečku) nepřeberné množství košil a velkou část z nich i s "tab collar" límečkem. Ačkoliv jsem si nebyl konfekcí jistý, moje starosti okamžitě odpadly. Kvalitní jemná bavlna a padnoucí slim-fit z nich učinily moje oblíbené košile. A čtete správně, mám jich víc, na další se můžete těšit příště. :)

P.S. Konečně mám taky svoji první lněnou kravatu po které jsem vždycky toužil!White shirt with tab collar by Hawkins & Shepherd
Waistcoat by Ralph Lauren
Chinos by Lacoste
Green moccasins by Gant
Sunglasses by Dolce & Gabbana
Linen tie by My Suited Life (can be bought at H&S)


Photos by Kuba Feranec


1 komentář:

  1. Nice tie!

    Have a lovely weekend :)

    https://beautyfollower.blogspot.gr/

    OdpovědětVymazat