středa 6. července 2016

Collar pin
British style is very interesting. Everything is clean, elegant and according to the rules. Stylish pieces like umbrella, trenchcoat or "mac" and more... However today, I would like to talk about one specific thing.

Britský styl, stejně jako italský má mnoho zajímavých charakteristik.  Vše uhlazené a upravené do nejmenších detailů, elegantní deštník v ruce (v Británii nikdy nevíte kdy se spustí déšť..), trenchcoat či mac a tak bych mohl pokračovat dál. Nicméně se dnes zaměřím na jeden konkretni detail který z britského stylu vychází a často se vyskytuje v mých outfitech. 
I am talking about collar pin. Small iron stick which connects both sides of collar. For example Tom Ford or Brioni - in their collection you can find shirts with collar pin. I already bring to you some outfits with this British styled collar pin. The One That I Want and Casual Day In Style. However new outfits are waiting for you.

So please, dare to wear details like this. One of the biggest collection of pins and shirts you'll find at Hawkins & Shepherd.Je to tzv. Collar pin. Pina spojující oba konce limečku a vytváří tak specifický tvar. Tom Ford či Brioni jsou také jejich příznivci. V jejich kolekci vždy najdete košile s pinou v límečku. Já už Vám několik takových outfitů přinesl, pro připomenutí The One That I Want a Casual Day In Style. Ovšem další outfity Vás ještě čekají, nová košile i s pinou už jsou připraveny a já se moc těším.

Nebojte se nosit podobné detaily, Váš outfit okolo Vás vykouzlí úplně novou atmosféru. Co se týče pin v límečku a košil připravené k jejich nošení, jednu z největších kolekcích najdete u Hawkins & Shepherd.


Collar pin by Tom Ford
Žádné komentáře:

Okomentovat