neděle 3. července 2016

Casual day in styleNational memorial on the Vítkov hill is a beautiful place. In the heart of Prague. It's ideal place for lazy afternoons and when you need relax a little bit. And that's why I wanted to show you a new outfit here.

Národní památník na Vítkově je opravdu krásné místo. Přímo v srdci Prahy. Je to ideální místo pro trávení odpoledne a když potřebujete trochu odpočínku. A i proto jsem se rozhodl ukázat Vám nový outfit zrovna tady.
Nothing complicated. Finally I can introduce to you new Kavalier's tie. Narrow knitted turquoise tie, appropriate for casual attire. Also I can show you closer my waistcoat, which I really like and wear very often. Chinos are essential of almost every casual outfit and so do comfortable moccasins. This post is also base for the next one. The one about pinpoint collars - typical British style. You can see it here with made to measure shirt. By the way, this outfit is huge inspiration for you guys. Memorize it. Even in casual day and without a suit you can look appropriate and stylish.

Nic komplikovaného. Konečně Vám můžu ukázat novou kravatu od Kavlier's o které se zároveň můžete přečíst zde. Úzká pletená kravata, vhodná k neformálnímu stylu. Také Vám moc rád ukazuju moji oblíbenou vestu zblízka. Měl jsem v plánu outfit, který bude zaměřen především na ni a tak jsem to spojil s kravatou a voilá, kravata i vesta krásně vynikly. Dále mám na sobě chinos, které jsou základem většiny neformálních outfitů. Jak je známo, nemám rád džíny a nosím je opravdu velmi výjmečně, tudíž o to víc rád mám kalhoty chinos. Tento článek taky pokládá takový základ pro ten příští. Bude o pinpoint límečcích, tedy typickém britském počinu. Zde jej můžete vidět s košilí šitou na míru. Mimochodem, tento článek je z mého pohledu velkou inspirací pro pány. Zapamatujte si ho. I v neformální den, bez saka či obleku, můžete vypadat hezky a vhodně zároveň. Navíc, nikdy neovlivníte koho a kdy potkáte. :)


Knitted tie by Kavalier's
Waistcoat by Suitsupply
Belt by Hugo Boss
Chinos by Gas
Collar pin by Hawkins & Shepherd
Shoes by Timberland

Photos by Ta Greta

2 komentáře:

  1. Moc dlouhé nohavice kalhot

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vůbec ne! :) To, že je trend nosit kalhoty nad kotníky, neznamená že klasická délka je špatná. Tyto například mohou vypadat na fotce delší než ve skutečnosti jsou, končí akorát tam, kde začíná bota, což je například vidět na fotkách, kde sedím..

      Vymazat