pondělí 6. června 2016

Watches


Apologies for my pause between articles. But here I am again with a new post. Let's take a look about my watches wishlist. And talk about them at least a little bit. From basic pieces to most extraordinary and amazing ones.

Omlouvám se za svoji delší odmlku. Každopádně jsem zpět a přínáším Vám nový článek. Pojďme se podívat na můj wishlist hodinek. A samozřejmě si o nich něco říct. Od základních kousků až k těm neobvyklým, extraordinérním a opravdu úžasných.

You probably know these - match their strap color with your belt and shoes, real man buys watches that cost app. his month paycheck and more... No, stop this bullshit. Doesn't matter if you have just one watches or a ten. Quality always in the first place and your taste right behind it. After all, you will wear them, not anyone else... You'll spend with it quite large part of your life. Watches are or will be part of your soul. If you shouldn't buy cheap shoes, you definitely shouldn't buy cheap watches. Because you are wearing different shoes every day but you don't have to wear another watches at all.


As always, enjoy my wishlist and tell me your thoughts!


Určitě znáte rady - slaďte pásek hodinek s Vaším páskem a boty, muži by měli kupovat hodinky které stojí jejich měsíční plat a podobně.. Prosím, ne. Neberte do úvahy hlouposti. Hodinky jsou část outfitu, kde musíme jít hlouběji. Nezáleží na tom jestli máte jedny a nebo jich máte deset. Kvalita musí být na prvním místě. A na druhém? Přece to, jak lahodí Vašemu oku jejich vzhled. Koneckonců, Vy je budete nosit se vzrůstajícím potěšením mnoho dalších let a prožijete s nimi nespočet zážitků. Hodinky jsou a nebo budou, část Vaší duše, část toho, kdo opravdu jste. Jestliže je pravda, že nemáte kupovat levné boty, pak u hodinek to platí dvojnásob. A věřte mi, pravda to je. Boty nemůžete nosit každý den ale hodinky můžete.

Jako vždy, užijte si wishlist a dejte mi vědět Vaše názory!

This automatic watches by Certina represent some basic piece according to me. Design looks a little bit similar to Rolex Day Date watches. Swiss machine and energy reserve 42 hours with glowing hands. And truth be told, this dark wine leather strap is outstanding.

Automatické hodinky od Certiny pro mne představují základ. Design je navíc trochu podobný Day Date od Rolex. Švýcarský strojek s rezervou chodu 42 hodin a ručičkami, které svítí. A popravdě, ten tmavě vínový kožený pásek si mne okamžitě získal!

These smartwatch can control your movement and sleep goals. Connected with your phone through bluetooth. There is no digital screen and this is what makes them beautiful. You don't need to recharge them, battery holds for 25 months. Quite spectacular when compare with another smartwatch.

Tyto chytré hodinky dokážou kontrolovat do jaké míry plníte svůj plán se přes den hýbat a v noci spát. Spojeny s Vaším telefonem přes bluetooth Vás udržují v přehledu, který teda navíc ukazuje i malý ciferník. Fakt, že se zde nenachází žádná digitální obrazovka, je na nich to nejhezčí. Jo a baterie vydrží klasicky 25 měsíců. Fakt, který hodně vybočuje z řady, když výdrž porovnáte s dnešními chytrými hodinkami.


Love at first sight. One of the most beautiful watches I know. There are many versions of them, with silver or 18k gold and more. Anyway - Self-winding mechanical movement with power reserve 42 hours. Black alligator strap. Water resistant to 100 meters. Swiss-made. Tiffany masterpiece.

Láska na první pohled. Jedny z nejhezčích hodinek jaké znám. Je několik verzí, můžete vybírat mezi klasickým stříbrem nebo 18-ti karátovým zlatem a dalšími... Každopádně, automatický strojek - pochopitelně švýcarský s rezervou chodu 42 hodin. Černý pásek z kůže aligátora. Voděodolné do 100 metrů. Mistrovský kousek od Tiffany.

The only watches that I wouldn't mind wear with rubber strap. Authentic diving instrument. Accurate watch with resistance up to 300 meters. Mechanical self-winding machine with date and small second hand. Very beautiful piece.

Autentický potápěcí doplňek. Jediné hodinky, které bych nosil s gumovým páskem. Velmi přesné s voděodolností až do 300 metrů. Mechanický samonatahovací strojek s datem a malou vteřinovou ručičkou. Velmi krásný kousek.
Many options. Worn by many world leaders. Self-winding movement with scratch-resistant sapphire, waterproof to 100 meters and incredible 70 hours power reserve. Now it's possible order bespoke day display in a wide choice of languages. You can choose material, bezel and dial of course. 

Mnoho možností. Nošeny mnoha světovými vůdci. Automatický strojek se safírovým sklem proti poškrábání, voděodolné do 100 metrů a úžasná 70-ti hodinová rezerva chodu. Nyní je taky možné objednat ukazatel dne na míru - Rolex nabízí velký výběr světových jazyků. Můžete taky vybírat mezi různými materiály, fazetami a samozřejmě ciferníky.

One of the most iconic watches ever. This time with manual-winding with 48 hours power reserve. Movement was used on the moon. Bezel with tachymetric scale looks really good. Like a watches for 007, although he always wore model Seamaster.

Jedny z nejikoničtějších hodinek vůbec. Tentokrát manual-winding strojek se 48 hodinovou rezervou. Strojek se také ocitnul na měsíci. Fazeta s tachymetrem vypadá opravdu skvěle. Skoro jako hodinky pro 007, ačkoliv ten vždycky nosil model Seamaster."TO BREAK THE RULES, YOU MUST FIRST MASTER THEM". Made in Le Brassus. In the heart of vallée de Joux. AP never left the hands of its founding families. AP works with titanium, platinum, gold, steel, ceramic or carbon. Royal Oak model can be considered as their iconic watches. Look at this beauty. Up to 60 hours power reserve with self-winding machine. Ideal for all outfits.

Vznikají ve vesničce Le Brassus v nehostinném prostředí na hranicích Švýcarska a Francie. AP nikdy nepustilo firmu z rodinných rukou. Pracují se vzácnými materiály jako titan, platinou, zlatem, carbonem či keramikou a taky samozřejmě ocelí. Royal Oak můžeme považovat za jejich ikonický model. Opravdová nádhera. Až 60 hodin rezervy chodu. Padne do každého outfitu.

Žádné komentáře:

Okomentovat