sobota 11. června 2016

One is not enoughThis photoshooting happened before Innex Sirena party. Sirena party is very interesting event with a lot of interesting people and I'm honored that I could be there. Zegna suits and Tod's shoes.. Can't wait for another one. But let's talk about outfit.

Toto focení vzniklo těsně před Siréna party v showroomu Innex. Siréna party je velmi zajímavá událost se spoustou zajímavých lidí. Navíc ukázka outfitů od Zegny a nadpozemsky pohodlných botů Tod's. Je mi ctí, že jsem se mohl účastnit a už se nemůžu dočkat další. Pojďme se ale podívat na outfit.I wanted to take a small break from my formal outfits so I created a very relaxed one. Striped cotton T-shirt with this navy unconstructed blazer. Yes, as you probably noticed, I'm using him a lot. It's one of my favorite informal pieces. I also like these short so much. They are so comfortable and good looking. I can also imagine them with a formal jacket. I'll try it next time. Then suede derby shoes. Sharp contrast with informal outfit and little bit more formal shoes. Except this, I like these much more than a sneakers. And one of the most important thing....yes, headphones. Thanks to Bang & Olufsen I had the opportunity to try wireless H8 for a few days. Look how naturally they look. And made with cow leather I hardly felt anything on my ear. Soon they could join my H3 in my possession. But the fact that they are wireless. You get used to it in a minutes. No cable. Just a freedom.

Chtěl jsem si dát malou pauzu od formálního outfitu. I k příležitosti párty, jsem vytvořil velmi pohodlný a stylový look. Pruhované triko s neformálním blazerem. Určitě ho poznáváte, nosím ho hodně často. Málo věcí ale tak dokonale vystřihne neformální atmosféru jako tento "unconstructed blazer" od Armaniho stylové kolekce Exchange. Stejně jako šortky. Ty mám opět moc rád, vypadají skvěle a ještě líp se v nich cítím. Uměl bych si je představit i s formálnějším sakem a třeba někdy příště té představy využiju. Pak semišové derby. Líbí se mi ten kontrast mezi neformálním outfitem a lehce formálnějšími boty oproti němu. A navíc je mám mnohem radši než nějaké tenisky a podobně. Ale pořád nezmiňuju jednu z hlavních věcí....sluchátka. Díky Bang & Olufsen jsem měl příležitost zkusit bezdrátové H8 na několik dní. Podívejte jak přirozeně vypadají. A díky neuvěřitelně jemné kůže, jsem skoro necítil že je mám na sobě. Byl to pro mne zážitek, protože v momentě kdy opustím byt, mám v uších sluchátka snad neustále. Zanedlouho by se mohly připojit k mým stávajícím H3, které používám a o kterých si můžete přečíst zde. Nepopiratelně i kvůli faktu, že jsou bezdrátové. Zvyknete si na to v řádu minut. Už nikde žádný kabel. Jen svoboda.

Foto : Kuba Feranec


Striped cotton T- shirt by McNeal
Unconstructed blazer by Armani Exchange
Shorts by J. Lindeberg
H8 headphones by Bang & Olufsen
(available at beostore.cz)

Žádné komentáře:

Okomentovat