neděle 8. května 2016

Spring wishlistWishlist. I like this word. It sounds cool with touch of a private note. It's something what is ours, but we can share it. I'd like to share with you mine spring wishlist - includes every thing which is good to have.

Wishlist. Už jen to slovo se mi líbí. Zní tak cool a přitom s nádechem soukromí. Je to něco co je jen naše, ale samozřejmě jej lze sdílet s ostatními. Já bych s Vámi rád sdílel můj jarní wishlist - každou věc, kterou je dobré v šatníku mít.1. SuitThese shiny suits are IN this year. Especially this one by Zegna. It looks good and according to my opinion, the younger you are, the better it will look. It's one of my biggest wishes this year, actually so much, that I'm willing to wear this narrow notch lapel which I don't like much. Look at the modern fit and classic details which gently blend in this suit.

Lesklé obleky, jsou tuto sezonu IN. A já si oblíbil tento od Zegny. Vypadá úžasně a podle mého názoru, čím mladší bude jeho nositel, tím líp bude vypadat. Je to jedno z mých největších přání pro tento rok a chci ho tak moc, že jsem ochotný přehlédnout úzké klopy, které jinak moc nemusím. Podívejte na ten moderní střih a klasické detaily v jednom obleku. Krása.


2. Sneakers


Sneakers are essential for spring or summer. I fell in love with this sneakers by Brioni. Suede shoes in neutral color with vents on both sides of the shoes. Shoes which I'd like to wear with suit, chinos, shorts and everything what crossed my mind. Love at first sight.

Sneakers jsou základem šatníku a ještě větší nezbytností pro jaro a léto. Zamiloval jsem si do nich u Brioniho na Pařížské. Semišové boty v neutrální barvě, která půjde hezky k mnoha věcem. Povšimněte si toho "větrání" na straně boty. To zajišťuje opravdu pohodlí v létě bez nadměrného pocení. Rád bych je nosil s oblekem, chinos, šortkami a vlastně vším co mi přišlo momentálně na mysl. 


3. Linen shirts

Whether you choose confection shirts, like this one by Zegna or Made to Measure/Bespoke services, linen shirt is very important. When it's very hot and sun is aggressive, linen can keep you cool and fresh. And I don't know your opinion, but in mine, linen shirts are beautiful! 

Ať už se rozhodnete pro konfekční košili, jako například tuto od Zegny nebo se rozhodnete pro Made to Measure/Bespoke službu, lněná košile je velmi důležitá. Když je vedro a slunce nemilosrdně pálí, len vyvolává chladivý pocit. A nevím jak Vy, ale podle mně jsou lněné košile opravdu krásné!


4. Power suit

Someone have to looks good because of his work, someone wants to looks good because of himself. Either way, every one of those people need "power suit". What is power suit? When you wearing power suit, you are the boss. Everyone see it and feel it. For a while, you are now Harvey Specter. And for this matter is the best Tom Ford three-piece business suit with wide peak lapel.

Ať už rádi reprezentujete oblečením kvůli sobě či kvůli práci, jsou chvíle kdy se hodí vypadat jako ten, kdo má všechno pod kontrolou. V momentě kdy vkročíte do místnosti, musí být každému jasné kdo to tam má na povel. Zkrátka si chvilku zahrát na Harveyho Spectera. Pro tuto příležitost není nic lepšího než business oblek s velkou špičatou klopou od Toma Forda. A když bude trojdílný, přidá to nejen na důležitosti ale také ostatním ukáže, že máte styl.


5. Bunch of shirtsAnd by this, I mean Made to Measure or Bespoke shirts. Nothing is better than every year buy some new pieces and make your wardrobe larger. What shirts? For every opportunity! For free time, shirt from light materials with printed motif or interesting fabric. For work some highly formal shirts from Giza, best cotton in the world. And some shirts for evening fun.... Just choose what you like.

A tímto samozřejmě myslím košile, které jsou ušity na míru. Nic není lepší než každý rok rozšířit svoji sbírku košil. A jaké košile? Přece pro každou příležitost! Pro Volný čas či dovolenou košili z lehkého materiálu a třeba nějakým potiskem. Nebo ji udělejte zajímavou materiálem. Do práce košili z Gizy, nejlepší bavlny na světě. A samozřejmě košile pro večerní zábavu... Výběr je jenom na Vás.


6. Spring perfume
Inspiration for my perfumes. I'm looking for it everywhere but also in other perfumes. And this one catch me from beginning. My favorite by Tom Ford. Love at first sight. I could go on but it'll be much better when you try it on you own. This small miracle is named by Amalfi region as you probably noticed and despite its name "Mandarine di Amalfi", there is no mandarine, only lemon and grapefruit. You can buy it in Debenhams in Prague.

Inspiraci pro mé parfémy hledám všude, včetně jiných parfémů. Tento mě okouzlil od první chvíle a že už je to nějaká chvíle. Můj oblíbený od Toma Forda. Zalíbení od prvního čichnutí. Mohl bych pokračovat superlativy ale mnohem lepší bude když jej zkusíte sami. Zkusit a případně zakoupit jej můžete v Praze v galerii Debehams na Václavském náměstí. Tento malý zázrak se mimochodem jmenuje po italském regionu Amalfi, jak jste určitě poznali, nicméně i přesto že se jmenuje "Mandarinka z Amalfi", ve složení žádná není. Je tam pouze citron a grapefruit.

Žádné komentáře:

Okomentovat