sobota 14. května 2016

Leo in British GQ

by GQ

I haven't buy any GQ until now. When I saw "How it's really like to be king Leo?" title, I didn't hesitate. I just couldn't. Do you wanna know if British GQ with Leo is worth your attention?

Nikdy předtím jsem si nekoupil GQ. Ale když jsem viděl titulek "Jaké to opravdu je, být králem?", neváhal jsem. Prostě jsem nemohl. Chcete vědět jestli nové vydání British GQ stojí za Vaši pozornost?
My first thoughts after I read article about Leo wasn't exactly like I've expected. It's describing Leo's red-carpet (and not only) attendance. But there are Leo's quotes and these are interesting. However I was surprised by the rest of the magazine. Billions quotes, how to stay fit, which shoes wear this season and so many other tips. Of course you'll find there an outfits, which is one of my favorite part. And I have to say GQ's stylists are the best I've ever seen. 

Either way, Armani smoking which DiCaprio is wearing is one of the coolest things ever.


Moje první myšlenky po přečtení článku o Leovi, nebyly zrovna takové jak bych očekával. Je to vlastně popis Leovi účasti na červeném koberci (a nejen tam). Nicméně tady jsou taky Leovi citáty a co kdy o čem prohlásil a to už je poněkud zajímavější. Také musím říct, že jsem byl velmi překvapen zbytkem magazínu. Citáty z Billions, jak zůstat fit, jaké boty nosit tuto sezonu a spoustu dalších tipů. Samozřejmě zde najdete kupu outfitů, což miluju. A je skoro mojí povinností říct, že lepší outfity jsem ještě v žádném časopisu neviděl. Stylisti z GQ jsou opravdu o několik levelů výš, než jinde.

Tak či tak, smoking od Armaniho, který má DiCaprio na sobě, je skutečně jedna z nejstylovějších věcí vůbec. A pokud si chcete procvičit ke všemu angličtinu, neváhejte, seženete ho v Neoluxoru.


Žádné komentáře:

Okomentovat