středa 4. května 2016

Interview : Eppi
It's an honor to introduce you my first interview on the blog with Eppi jewelry. Recently I was invited into Eppi's showroom and I have to say, it's really comfortable and nice like people in it. Let's look at their vision and secrets.

Jsem moc rád, že Vám konečně můžu představit první rozhovor na svém blogu. A to s nikým jiným než s klenotnictvím Eppi. Do klenotnictví Eppi jsem byl nedávno pozvaný a musím říct že jejich showroom je stejně příjemný, jako slečny které mi ochotně a do detailů zodpověděli každou moji otázku. Pojďme tedy nahlédnout za oponu a
dozvědět se něco o poměrně mladém klenotnictví. Pro český rozhovor sjeďte prosím pod anglickou verzi.


When and why Eppi was founded?


We were founded in 2011 in the Slovak Republic. In 2013 we decided to take our chances also in the Czech Republic so we relocated our headquarters. In Prague you can also find our showroom, where you can meet us and we will present our jewelry collection just for you. And why we decided to begin? Our vision is to fill market gaps, where medium-priced jewelry was missing. Also we wanted to bring a new philosophy of shopping jewelry. People don’t have to be afraid of buying jewelry online anymore. Transparency and happiness of our customer are very important to us. We are proud of our customer service and we try to offer the highest quality of jewelry at the best possible price.


What are you offer?


First of all, it’s women’s jewelry. You’ll find there silver, gold or platinum jewelry with gems and diamonds. You can choose between rings, bracelets, earrings and necklaces. Huge part of collection are engagement rings, where we offer pink or other colored diamonds as addition to the classic white diamond. Also rings with colored gemstones are more and more popular. This trend started Kate Middleton and her magnificent sapphire ring! Wedding rings you can find in our collection as well. Latest news is men’s thing – cufflinks. Except all of this, it’s possible for you to have your own custom jewelry. From all jewelry that we sell is about third made specifically to the customer requirements and wishes.


If a men wants to buy a gift for a woman, can you give him an advice?


Of course! If men are uncertain, they shouldn’t hesitate to contact us. We will help them in every point of view. What style of jewelry would be appropriate, if it’s better a diamond or coloured gem. Everything based on their budget and other requirements. You can contact us by phone, mail, via live chat, send us a Facebook message or meet us in person at our showroom.


Now let's talk about cufflinks. What made you offer jewelry for men?


Even with cufflinks we wanted to fill a market gap. Cufflinks made of quality materials were missing.  Our cufflinks are, like all our jewelry made of precious metals. Silver, gold and platinum. They are decorated with stones that each customer can choose according to his wishes. You can choose from four different designes but in the near future we plan to extend the offer.


Well, I think that'll be all. I wish you nothing but success and nice rest of your day.


Many thanks for visiting us, Denis. We wish you the same.

Bracelet from pink pearls / Náramek z růžových perelEngagement ring - 14k white gold with diamond Sevati / Zásnubní prsten - 14k bílé zlato s diamantem SevatiKdy a proč klenotnictví Eppi vzniklo?


Vznikli jsme v roce 2011 na Slovensku. A v roce 2013 jsme se rozhodli vyzkoušet své štěstí i v České republice, kam jsme přesunuli své sídlo. V Praze najdete i náš showroom, kde se s námi mohou naši zákazníci sejít a kde jim rádi předvedeme šperky z naší nabídky. A proč jsme vznikli? Naší vizí bylo zaplnit mezeru na trhu, kde chyběla střední cenová třída šperků. A také jsme chtěli přinést celkově novou filozofii nakupování šperků a ukázat, že se lidé nemusí bát kupovat šperky online. Naopak díky tomu mohou získat řadu výhod. Důležitá je pro nás naprostá transparentnost a co nejpohodlnější nákup. Zakládáme si na zákaznickém servisu a snažíme se nabídnout šperky nejvyšší možné kvality za co nejlepší cenu.


Co tedy nabízíte?


Naše nabídka je zaměřena hlavně na šperky pro ženy. Najdete v ní stříbrné, zlaté nebo platinové šperky s drahokamy a diamanty. Vybírat můžete mezi prsteny, náramky, náušnicemi nebo náhrdelníky. Velkou část naší nabídky tvoří zásnubní prsteny, kde se snažíme vedle klasických prstenů s diamanty nabízet i nejnovější trendy, kterými jsou například prsteny z růžové zlata nebo s barevnými diamanty. Stále oblíbenější jsou i prsteny s barevnými drahokamy. Tento trend odstartovala Kate Middleton a její nádherný safírový prsten :) Dále u nás najdete i snubní prsteny. A poslední novinkou je i něco pro pány - manžetové knoflíčky. Kromě toho je možné si u nás nechat vyrobit šperky na míru. Asi třetina šperků, které prodáme, jsou vyrobené speciálně podle požadavků a přání našich zákazníků.


Pokud k Vám přijde muž vybrat dárek, dokážete mu poradit?


Samozřejmě, od toho tu jsme :) Pokud si nejsou pánové při výběru šperků jistí, mohou se na nás bez obav obrátit a my jim se vším rádi pomůžeme. Poradíme, jaký styl šperku by byl jako dárek nejvhodnější, a pomůžeme jim vybrat ten nejlepší kousek na základě jejich finančních možností a dalších požadavků. Komunikujeme na všech možných kanálech - je možné se na nás obrátit telefonicky, mailem, prostřednictvím LiveChatu, poslat nám zprávu na Facebooku nebo se s námi sejít osobně v našem showroomu.


Tak a dostáváme se k hlavnímu pánskému tématu, manžetové knoflíčky. Ty máte teď nově v nabídce. Co Vás přimělo zařadit do svého sortimentu i něco pro muže?


I v případě manžetových knoflíčků jsme se snažili zaplnit mezeru, která podle nás na trhu byla. Chyběly nám tu knoflíčky, které by působily reprezentativně a zároveň by byly vyrobeny z kvalitních materiálů. Naše knoflíčky jsou, stejně jako všechny naše šperky, vyrobené z drahých kovů, tedy ze stříbra, zlata nebo platiny. Zdobené jsou kameny, které si může každý zákazník zvolit podle svého přání. Vybírat je zatím možné ze čtyř různých tvarových designů, ale v brzké době plánujeme nabídku rozšířit.


Myslím, že jsme si řekli všechno. Já hodnotím knoflíčky jako krásné a nemůžu se dočkat na jejich vyzkoušení. Přeji Vám tedy hodně úspěchu do budoucna a hezký zbytek dne.


Děkujeme za návštěvu a přejeme Vám, Denisi, také hezký zbytek dne.Eppi showroom

Žádné komentáře:

Okomentovat