úterý 10. května 2016

How to make morning dress easier


Sometimes people like Marc Zuckerberg wears everyday the same clothes. So they're able to save time. Well it makes sense. Sometimes we can't decide what we would like to wear that day. But you can be prepare. You can save your time thanks to decision which you'll make evening before. Think about occasions which comes tomorrow and according to that you'll choose your clothes. Done. Take a look for these examples. 


Říká se, že známí podnikatelé jako například Marc Zuckerberg chodí pořád v tom stejném oblečení, aby se ráno nemuseli rozhodovat co si vzít na sebe. Dává to smysl. Stačí když se každý zamyslíme a určitě si vzpomeneme na den, kdy jsme před skříni dlouho váhali. Ovšem lék na tohle je snadný. Já samozřejmě nepodporuji chození pořád v tom stejném, ale snadno se můžeme na další den připravit. Večer než půjdete spát, dobře se zamyslete co Vás další den čeká. Potřebujete někoho okouzlit na schůzce? Nebo si vezmete svůj nejlepší oblek protože Vás čeká povýšení? Nečeká Vás naopak vůbec nic? Zvažte následující a inspirujte se mými příklady níž. Ráno už se potom nemusíte zdržovat a můžete si naopak pár minut přispat. Mimochodem ano, příklady jsou už z existujících outfitů na blogu a po kliknutí se o nich můžete dozvědět víc.


1. Weekend / VíkendComfortable look, wear it when you have your casual day. You'll find it here.

Pohodlný look, který se vyplatí když nemáte žádnou práci ani starosti. Najdete jej zde.


2. Stylish casual / Stylovější casualLook suitable for casual occasions where you want to be more stylish than before. Cotton biker jacket with trousers with camo motif. Oh, I love it so much. For more style in your outfit, take a look here.

Pořád se pohybujeme v oblasti casual ale přece jen....podívejte jak je skvělé kombinovat biker jacket z netradičního materiálu s divokými kalhoty. To mě bavit nepřestane. Pro více stylu ve Vašem outfitu se porozhlédněte zde.


3. Evening ceremony / Večerní formální událost
It's important just switch your clothes after work and enjoy the evening at the formal event. Well, hope you like dinner jacket because it's your clear choice. If your event isn't highly formal, you can tune your look up with other color than black. Like me here, my fav look on this blog.

Je důležité rychle změnit oblečení z pracovního na večerní. A doufám že máte rádi smokingy, protože jinak to nepůjde. Smoking je jasná volba. Ovšem pokud Vaše večerní záležitost není vysoce formální, můžete zvolit barevnější kombinaci než černá s černou a znovu černou. Například jako já zde, v mém (mimochodem) nejoblíbenějším článku na celém blogu.


4. When you expect cold morning / Když očekáváte chladné ránoWhen cold morning is coming, my choice is turtleneck. Turtleneck is comfortable when it's made from soft wool, like the merino wool here. It's warm and lookin' good. My personal advice, black or wine has more formal look than other colors but of course this is up to you. More info about cold mornings is here.

Když vím, že mne čeká chladné ráno, je rolák moje volba. Rolák je pohodlný když je vyroben z měkké vlny, jako například tento z merino vlny. Je teplý a vypadá dobře. Moje osobní rada, černý nebo vínový vypadají více formálně než ostatní barvy. Více detailů o outfitu najdete zde.


5. Summer business suit / Letní business oblekAlso one of my fav looks. In summer you choose brighter blue suit than normally and knitted tie also isn't a mistake. Suit of course should be fitted, appropriate lapels, length. You can add lapel pin and pocket square. And my personal recommendation, use white shirt. Always use white shirt. And find more details about summer suit here.

Opět jeden z mých oblíbených outfitů. V létě zvolte jasnější modrý oblek, než jste normálně zvyklí. Spojit ho s pletenou kravatou, také není chyba. Oblek by Vám samozřejmě měl skvěle padnout, měl by mít adekvátní klopy, délku a podobně, zvýrazní to totiž Vaše přednosti. Můžete samozřejmě přidat doplňky v podobě piny to klopy či kapesníčku. A moje osobní rada - vemte si bílou košili. Vždycky si vemte bílou košili. A podívejte se na detaily outfitu zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat