neděle 24. dubna 2016

What to Wear in Summer

Source: pinterest.com


In every time in the year we have unlimited possibilities of our choices. Today I would like to speak about one of my favorite materials....
V každém ročním období máme nespočet možností našich rozhodnutí. Alespoň co se oblečení týče. Dnes bych rád mluvil o jednom z mých oblíbených materiálů...And that is LINEN. Linen is natural material and is valued for coolness and freshness in warm weather. And that is why I like it so much. Unfortunately for someone, when you are wearing linen clothes, much wrinkles are made during the short time. But this is only proof that linen is quality natural material without synthetic additional.

From linen are made shirts, suits, jackets, trousers, pocket squares, ties, scarves and more... Gucci also offers linen T-shirt - which I desperately need.

So, go to your favorite shop and ask them about linen pieces or you can choose tailor, where your linen pieces will be made to measure and according to your wildest dreams.

And what about you? Do you like linen?


A to je LEN. Len je přírodní materiál a ceníme si ho hlavně pro jeho prodyšnost a schopnost držet nás v chladu při vysokých teplotách. A to je důvod, proč ho mám tak rád. Bohužel pro někoho, při nošení se len hodně krčí a vytvářejí se záhyby. Já to mám rád, patří to ke kvalitnímu přirodnímu materiálu a je to důkaz, že do něj nebyly přimíchány žádné syntetické příměsi. Každopádně, někomu to může vadit.

Ze lnu jsou vyráběny košile, obleky, saka, kalhoty, kapesníčky, šály, kravaty a mnohé další... Gucci nabízí tuto sezonu lněné triko s květinovým potiskem (Které je hned pod tímto textem a které nutně potřebuju! - ehm, znáte to...).

Doporučuju tedy, se jít kouknout do Vaší oblíbené prodejny oblečení a informovat se na jejich kousky ze lnu či do krejčovství, kde Vám Váš lněný libovolný kousek oblečení ušijí na míru a navíc přesně podle Vašich představ. 

A co vy? Máte rádi len?


Printed linen T-shirt by Gucci (Which I desperately need!)

Classic linen shirt by Loro Piana

Pure linen pinstripe suit by Suitsupply

Žádné komentáře:

Okomentovat