čtvrtek 28. dubna 2016

Tom Ford Private Collection

"An exclusive edition of sunglasses and optical frames based on the eyewear that Tom Ford wears every day.", says official description at tomford.com. Tom Ford private eyewear collection was released in April and it's available at tomford.com and in Tom Ford stores. Let's take a look at this exceptional eyewear collection.

"Exkluzivní kolekce slunečních brýlí a optických obrouček, založené na brýlích které denně nosí Tom Ford", říká oficiální popis Private Collection na tomford.com. Tom Ford Private Eyewear Collection byla spuštěna do prodeje na začátku dubna a je dostupná exkluzivně na stránkách tomford.com a TF buticích. Pojďmě se podívat na tuto výjimečnou kolekci pečující o Vaše oči.


Well, what are the differences between these sunglasses from Private Collection (PC) and "normal" sunglasses priced at half of PC amount. PC is made from distinguished materials which are meticulously crafted to achieve extraordinary levels of quality. Very often it is natural horn. Real horn is selected for its warm and luxurious finish and for its natural pattern that gives each piece its unique quality. Or the highest-grade Japanese titanium selected for its ultra-light weight and sleek, progressive look. But material isn't everything. The collection's sunglasses feature photochromic lenses that darken and lighten automatically, depending on light conditions. As I say before, sunglasses were released exclusively for sale at tomford.com and in Tom Ford stores. If anybody would love to take a look at them or consider buying, boutiques are more relevant. Unfortunately Tom Ford website offers US shipping only while TF boutiques are across Europe.


Jaké jsou ale rozdíly mezi slunečními brýlemi z Private collection (PC) a "normální" nabídkou brýlí, které stojí polovinu ceny PC. PC je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, které jsou úzkostlivě zpracovány k dosažení neobvyklého stupně kvality. Často je to rohovina. Přírodní rohovina je zvolena pro její teplo, luxusní zpracování a také přírodní vzor, který je na každých brýlích unikátní. Nebo se můžete setkat s japonským titanem, zvolený pro jeho ultra lehkou váhu a elegantní, progresivní vzhled. Materiál ovšem není všechno. Kolekce obsahuje fotochromatické skla, které se dokáží ztmavit či zesvětlit v závislosti na okolních světelných podmínkách. Jak jsem zmínil dřív, PC byla spuštěna do prodeje exkluzivně na stránkách tomford.com a v Tom Ford buticích. Jestliže by je někdo rád zkusil či zvažoval jejich koupi, jsou určitě relevantnější butiky. Bohužel TF stránky odesílají pouze do USA, zatímco butiky jsou v několika evropských městech.


Tom Ford Private Eyewear Collection There are 11 sunglasses in the collection, Tom N.1 - N.11. Special attention deserves N.5, which you can recognize if you saw Tom Ford's film "A Single Man" with Colin Firth. These sunglasses became iconic.

Brýlí je celkem 11 s označením Tom N.1 - N.11. Pozornost zaslouží brýle N.5, které můžete znát z filmu A Single Man. Ty se staly ikonou ve své době.

Tom N.1

Tom N.2

Tom N.3
Tom N.4

Tom N.5

Tom N.6
Tom N.7

Tom N.8

Tom N.9
Tom N.10

Tom N.11

My favs are N.2 and N.11! Which sunglasses are your favorite? :)

Mé oblíbené jsou N.2 a N.11. Jaké se nejvíc líbí Vám? :)2 komentáře: