úterý 26. dubna 2016

Thomas's Barber shop

Photo : TBS

Today I found out that even people whom I wouldn't expect it, they are looking for inspiration at my blog. I'm very grateful. And because positive news are never enough, I'll tell you that my first GIVEAWAY is coming! What it will be and why you'll find out soon. Just make sure you are following me - Facebook & Instagram - so you won't miss a thing.

Dnes jsem se dozvěděl, že někdo u koho bych to vůbec nečekal, se inspiruje na mém blogu. Mám z toho opravdu velkou radost! A protože pozitivních zpráv není nikdy dost, prozradím Vám, že chystám svoji první GIVEAWAY! Co to bude a proč, se dozvíte zanedlouho. Stačí mne jen pozorně sledovat na Facebooku a Instagramu, aby jste nic neprošvihli.


We'll stick with positive news. Today I'd like to tell you about my favorite Barber shop. When I wrote this I just came home with new hair. So my memory is pretty fresh. Let's talk about how it looks at Thomas's Barber shop. They offer you coffee or water. Then you sit and find out that chairs are really comfortable. Conversation begins - What hair would you like to have, what you don't like, short, long etc. We all know what this is about. After that, barber begins with one of many razors what he have. Don't look on the floor, otherwise you'll start think about how much hair left on your head. Don't worry, they're still here. Then time has come for scissors and now you see how much is he experienced. He makes some kind of performance around your head with the scissors in the leading role. After that, another conversation is on - "Are you satisfied with the result?". Usually there are no problem so let's move. He continues with tiny razor which is for small hair on your neck and near hair. Then barber makes it perfect with blade. It can by scary, when barber armed with blade is getting closer and closer but trust me. This is my favorite part! Also when hairs in ears are burning down. This part didn't happened today for the very first time and I don't know why. Then only thing which left after washing and blow dry is hair pomade. In this moment I am usually very satisfied. When you pay at the end, it doesn't hurt much. Only 500 CZK (app. 19Eur) won't ruin anyone. And it feels really good.


V předávání pozitivních zpráv budeme pokračovat, protože bych rád dal pánům tip na pánské holičství. Thomas's Barber Shop! Když jsem psal tento článek, zrovna jsem se z něj vrátil a tudíž mám všechno hezky v živé paměti. Ostatně, za poslední rok a půl jsem jinde nebyl. Všechno začne příjemným přivítáním, nabídnutím vody či kávy. Poté Vás usadí do pohodlného křesla a můžete s kadeřníkem konzultovat účes. Co se Vám líbí a co ne, co rádi nosíte a co ne. Poté přijde na řadu několik strojků, kterých mají v zásobě holiči úctyhodný počet. Než sáhne pro nůžky, kterými doslova okolo Vás tančí, máte už většinu vlasů na zemi. Nevyplatí se tam dívat, aby Vás ten pohled neděsil. Poté jak dokončí tanec s nůžkami, přichází další rozhovor, zda je délka v pořádku, případně zda něco jiného nelahodí Vašemu oku na dosavadní práci. Většinou se tak neděje a proto už holič sahá pro nejmenší strojek, kterým Vám odstraní malé chlupy na krku a v okolí účesu. To poté ještě dotáhne k dokonalosti břitvou. Tady se trochu pozastavím. Jakkoliv může vypadat děsivě, když se na Vás začne holič sápat břitvou, pracuje velmi přesně a s citem, pro mne je to nejoblíbenější část z celého stříhání. Stejně tak opalování chloupků v uších, které se dělá zapálenou vatovou tyčinkou a pro mne opět, velmi příjemné. Na to se mimochodem dnes nedostalo, vůbec poprvé za celou dobu co do TBS chodím. Nevím proč. Po umytí a vyfoukání se účes dostává do konečné podoby a Vy s potěšením zjišťujete že na Vaší hlavě zbylo vlasů pořád dost. Po odsouhlasení se účes ztuží pomádou, která mimochodem moc hezky voní a pak už zbývá jen....zaplatit. To v TBS není tak bolestné, 500,- (Tedy zhruba 19Eur) nikoho nezruinuje a za ten účes to stojí.

Nutno podotknout že zatím jsem jejich další služby nezkoušel. Ale nezoufám, určitě k tomu dojde a až se tak stane, budu Vás opět informovat.My new haircut


Photo by TBS

TBS


Žádné komentáře:

Okomentovat