neděle 10. dubna 2016

The AviatorI wanted outfit like this for a looong time. Look like an casually dressed army pilot (even though he won't be probably into fashion). This time you can see camo motif trousers with polo shirt, cotton jacket and aviator sunglasses! Now more about details.


Not so long time ago I don't think that pilot sunglasses could suit me ever that well. But I fell in love with them - immediately. Now I consider buying another pair of pilot (or aviator) sunnies through summer time. If something suits you and you like it, you shouldn't hesitate. Trousers are very comfy and I like faux fur on the jacket. Ideal outfit for casual days and free time. Chelsea boots for comfy feeling as the last piece of puzzle.


Outfit jako tento jsem chtěl hooodně dlouho. Vím, že to pravděpodobně už zní otřepaně, vězte ale, že je tu spoustu outfitů u kterých to ještě řeknu! Vypadat jako neformálně oblečený armádní pilot (ačkoliv ve skutečnosti je to daleko od toho jak by to pravděpodobně vypadalo). K tomu účelu jsem zvolil kalhoty s camo motivem, polo triko, bavlněnou bundu s falešným kožíškem a "pilotky". Pojďme se ale podívat na outfit víc detailněji.

Není to tak dlouho, co jsem si myslel, že mi takové brýle vůbec nesluší a není tedy potřeba se s němi nějakým způsobem zaobírat. Ačkoliv jak jsem zjistil, vůbec nevypadají špatně a cítím se v nich úžasně! Okamžitě se mi neskutečným způsobem zalíbily! Nyní zvažuju, že si v létě koupím nějaký hezký model pilotek. Jestliže Vám něco sluší a Vám se to líbí, pochopitelně neváhejte. Kalhoty jsou velmi pohodlné a na bundě mám rád falešný kožíšek. Ideální outfit pro neformální příležitosti či volný čas. Chelsea boty jsou pohodlná volba a poslední kousek skládačky v tomto outfitu.

Cotton jacket by H&M
Polo shirt by Lacoste
Camo motif trousers by Pietro Filipi
Chelsea boots by Blazek
Sunglasses by Dolce & Gabbana 

Žádné komentáře:

Okomentovat