čtvrtek 14. dubna 2016

Perfume Tip: Atelier CologneNew tip for perfume is always good. Especially when spring is here already!

Mám pro Vás nový tip, co se týče parfémů. Navíc jarní počasí mě k tomu úplně vybízí!


I don't like perfumes with a lot of common citruses. But naturally, sometimes I discover something new what is flawless. Recently it was Bergamot Soleil from Atelier Cologne. And speaking of Atelier Cologne, you should visit your closest Sephora and give it a shot.

Atelier Cologne (AC) established in 2009. Founders are Sylvie Ganter and Christophe Cervasel. Both used to made perfumes for Hermés. This fact is very interesting because it's obvious that AC perfumes have an amazing soul.

As always, there is not much to say about perfume. It's difficult to describe it by words. This Bergamot is very nice, calm and clear. Very pleasant fragrance for spring. My taste for perfumes are unusual but I liked this one. What more, I liked more fragrances from them! You can choose one for cold mornings, lunches outside with family or night life. Everyone will find something interesting and I looking forward to share my experiences with Bergamot Soleil by AC later.


Pokud jste četli některý z mých předchozích článků o nějakém parfému, víte, že můj vkus neni tak docela jednoduchý. Asi jako u většiny z Vás, mne tam musí něco zaujmout ale hlavně musí být parfém neobvyklý. Musím v něm cítit něco co ve většině ne. Proto mě překvapil nový Bergamot Soleil od Atelier Cologne (AC). Proč překvapil? Protože citrusy jsou velmi běžně používané a proto vytvořit z nich něco zajímavého, je o to těžší.

AC bylo založeno v roce 2009. AC mají na svědomí Sylvie Ganter a Christophe Cervasel, kteří dřív vytvářeli parfémy pro Hermés. Tento fakt značí, že jejich parfémy mají opravdu duši.

Jako vždy, parfém je težké popsat uspokojivě jen slovy. Každému voní jinak, podle každého se hodí na něco jiného. Své názory na Bergamot Soleil Vám sdělím, až poté co ho budu zkoumat trochu delší dobu. Ačkoliv už teď můžu říct, že je příjemný, neagresivní a přivádí mne do klidné nálady. Nicméně Vám doporučuju dát AC šanci a projít si celou jejich kolekci v Sephoře. Myslím, že každý najde svůj. Ať už pro chladné ráno, rodinné obědy venku na zahradě či noční život. A rozhodně mi dejte vědět, jak se Vám parfémy líbily.

Žádné komentáře:

Okomentovat