úterý 12. dubna 2016

Late breakfasts

The Farm pancakes with LV city guide


I resist them for a long time. But fortunately I resign and changed my opinion. Let's see some tips...
First of all, it's really comfortable way how to kick your mood into sky and have a good day. You'll feel more satisfied, happy and full of energy. Maybe some of you will use this as a coffee break but I don't drink coffee so this is not my case. I know, it's probably weird :D but anyway, if I'm tired, then I'm tired and coffee doesn't change a thing.

Dlouho jsem odolával. Ale naštěstí jsem rezignoval. Pozdní snídaně jsou úžasný a pohodlný způsob jak se nakopnout do nového dne a mít opravdu skvělou náladu. Bude se cítit spokojení, šťastní a plní energie. Možná většina z Vás to spojí s kávou, která Vás taky dozajista nakopne, ne už tak ale já. Já kávu nepiju a ačkoliv je to možná divné (:D), když jsem unavený, jsem unavený a žádná káva mi nikdy nepomohla.

The Farm

First we've tried The Farm just a couple of steps from Sparta Prague football stadium. You can find their Facebook website here. You'll find there everything you wanna know. Menu, opening hours, exact address etc. Interior was nice, calm and no hipsters were there. Obviously it's not coffee temple so that will be the reason probably. I tried pancakes with strawberries and it was.......AMAZING! But you can be sure that I'm gonna try everything they have on the list. Just give me couple more weeks.

Jako první jsem zkoušel The Farm na Letné, jen malý kousek od stadionu Sparty. Jejich fb stránku můžete najít zde. Je tam všechno co potřebujete vědět, menu, otevírací doba i přesná adresa. Interiér je moc hezký a působí uklidňujícím dojmem. Ačkoliv jsem měl tip, že je tady dobré snad všechno, svoji první návštěvu jsem omezil na lívanečky s jahodami a byly úžasné!! Což znamená že se vrátím a postupně vyzkouším snad všechno co na lístku bylo a věřte mi, že po první návštěvě budete chtít udělat to samé! Jen mi dejte pár dalších týdnů. (Mimochodem příjemné překvapení je, že tady najdete pražského průvodce od Louise Vuittona a máte se tak možnost okamžitě dozvědět o dalších místech, které doporučuje luxusní značka.)


Very pleasant surprise. You can read LV city guide in The Farm.

The Farm from outsideCacao cafe

Cacao is probably well-known place in the very heart of Prague. It's near Náměstí Republiky, few steps from Palladium centre. This is classic place to go. I've been here several times already and so far I was always delighted. Croissant with two jams for breakfast is ideal start for your mind and body. Their website you can find here. As Cacao's website says, you can discover more of them in Ljubljana and Portorož. I know Portorož well but I don't remember seeing Cacao café there. Nevermind I should be looking for it next time. And so do you.

Cacao už je pravděpodobně o mnoho známější i díky tomu, že je v samém srdci Prahy. Na Náměstí Republiky, jen pár kroků od nákupního centra Palladium. Byl jsem tady už několikrát ale poprvé jsem měl snídani.  Croissant, 2 různé džemy, no umíte si představit lepší start do dne pro Vaši pohodu? Stránky Cacaa můžete najít zde. Jak říká jejich webová stránka, Cacao se nachází také ve Slovinsku, konkrétněji v Ljubljaně a Portoroži. Portorož znám dobře ale Cacao si nepamatuju. Asi budu muset příště dávat větší pozor a pokusit se ho najít. Vždyť víte, kvůli pozdní snídani....


Cappucino at Cacao café

Some work to do is here...

Žádné komentáře:

Okomentovat