pondělí 14. března 2016

Top 9 Luxury Accessories this Spring

Spring is coming and I have some really amazing luxury stuff in my mind! Let's take a look at it.

Jaro se blíží a já se nemůžu dočkat až Vám představím několik luxusních doplňků! Pojďme se na ně podívat.
Loro Piana linen belt

Loro Piana linen belt with suede details is belt of my dreams in the spring and summer. Especially in  this very nice light blue color. Wear it with shorts, chinos, suit, casual shoes, sneakers or no shoes at all. Oh god, I'm looking for summer really bad.

Lněný pásek od Lora Piana se semišovými detaily. To je pásek mých snů co se týče jara a léta! A rozhodně v této světle modré, která je opravdu úžasná. Hodí se snad k jakémukoliv letnímu oblečení.


Saint Laurent dinosaur brooch

This brooch will be ticket to heaven of fun in your evening jacket. You have to no more brace yourself - you are wearing a dinosaur on your lapel!

Dinosauří brož bude zářit na klopě vašeho večerního blazeru. Nehledě na to, že brož zaujme spoustu lidí, je to netradiční doplňek. Vy tak můžete zaujmout tam, kde to jiné ani nenapadlo.

Brioni spring ties

This is something. New Brioni piece really wakes up spring mood in me.

Netřeba slov. Krásná modrá, působí na druhé důvěryhodně a ve mne opravdu probouzí jarní náladu.

Bottega Venetta silver tie bar at Mr. Porter

I always wanted some interesting tie bar. And I think I just found it! Silver intrecciato motif typical for Bottega Venetta is taking the lead.

Myslím, že jsem právě našel svoji vysněnou sponu na kravatu. Stříbro s motivem intrecciato, typickým pro Bottegu Venettu. Pro mne další jistý kousek v šatníku toto léto.
Ferragamo briefcase in spring color

Come on! Stop wearing all the stuff in your pockets. You'll ruin your jacket and coat and it doesn't look good. But now you have an easy and stylish way how to carry all the things you need.

Jednoduchá cesta, jak s sebou mít pohodlně a stylově vše, co potřebujete. Cpát věci do kapes u saka nevypadá dobře a často jej taky zničí. Kufřík v jarních barvách je nejlepší řešení!Hermés cologne

Heavy fragrance is no longer needed in spring or summer. Just something what matches your mood and feels natural. Try some Hermés colognes - they are ideal for warm days. Approved!

Těžké vůně jsou v teplých dnech nepříjemné. Vhodné jsou lehké, které neruší Váš tok myšlenek a přirozeně jdou ruku v ruce s Vaší náladou. Zkuste si vybrat v řadě Colognes od Hermés.

Tom Ford leather bracelet

Light bracelet. So your arm will look nice and without sweat. What is ideal to match with this brown leather piece? Everything!

Lehký náramek, aby se Vaše ruka nepotila ale přitom vypadala elegantně. Co je vhodné kombinovat s tímto hnědým koženým náramkem? Všechno!

Dolce & Gabbana pilot sunglasses

No gentlemen ever can forget his sunglasses. As a stylish accessory but also because too much sun is dangerous for our eyes. So pick your eyewear carefully and use it in summer. 

Žádný gentleman nesmí opomenout sluneční brýle. Jako stylový doplňek ale také jako ochranu. Příliš ostré slunce může způsobit očím problémy. Takže vybírejte brýle pečlivě a nezapomínejte je v létě doma.

Brunello Cucinelli linen scarf at Mr. Porter

Even in summer there are cold evenings and nights. And if you are out in of these cold night, you definitely need an protection! Linen scarf will warm your neck but not too much. Just a little bit and this is what we want.

I v létě jsou chladné večery a noci. A jestliže jste zrovna v takovou chladnou noc venku, potřebujete ochránit. Lněné šála zahřeje Váš krk, ale ne moc, jen trochu, tak jak se v létě sluší a patří.
Berluti linen scarf at Mr. Porter

As a bonus - someone (included me) likes more colorful linen scarves. What about this Berluti piece? I like it so much! Come on, give me your favorite linen scarf under this article!

Jako bonus - někdo (včetně mne) má raději barevnější lněné šály. Co říkáte na tuto? Mě se opravdu neskutečně líbí! Dejte mi svoji oblíbenou lněnou šálu do komentářů!
4 komentáře:

 1. Oh, you picked the perfect accessories, thanks for sharing!

  Check out my blog if you want: www.theglamandglitter.com

  Tamara xxx

  OdpovědětVymazat
 2. Pekný blog... kiež by bolo viac mužov ako ty(:

  Daniela

  OdpovědětVymazat