středa 23. března 2016

5 ties to wear for spring days


Spring is almost here! Let's talk about some ties, there are only very few pieces which can lead to a spring mood as well as ties. Spring up!

Jaro už se pomalu blíží. Pojďme se podívat na nějaké kravaty, jen málo kousků může Vaši skříň provětrat tak, jako jarní kravaty!


Saint Laurent signature skinny tie

Classic skinny signature silk tie with star pattern by YSL. If you are medium or small sized man and if you like street style, this is tie to catch. Wear it with blazer or under sweater or with suit and sneakers.

Klasická úzká hedvábná signature kravata s hvězdami od YSL. Jestliže jste spíše hubenější muž, který rád ukazuje svůj styl, tohle je kravata pro Vás! Nosit můžete v kombinaci s blazerem, svetrem či oblekem s kvalitními sneakersky.


Brioni silk tie

According to my humble opinion - this tie is typical summer piece. Beautiful light blue in combination with this motif made this tie ideal for formal occasions (blue evokes trustworthy) and for informal or casual as well. I'd like to see it with cardigan or buttoned waistcoat.

Podle mého názoru, tato kravata je typický jarní kousek. Překrásná modrá barva v kombinaci s tímto motivem z ní dělají kravatu vhodnou jak k formálním příležitostem (modrá evokuje důvěryhodnost), tak i neformálním. Rád bych ji viděl v kombinaci s cardiganem nebo vestou na knoflíky.
Of course, we can't forget about Hermés. Hermés has one of the biggest possibilities in choice of ties. Take a look at Hermés website or your closest boutique and you'll find an inspiration here. It's truly legendary Paris based brand.

Jak by Hermés mohl v seznamu chybět? Přesně tak, nemohl. V jeho výběru najdete tolik překrásných, luxusních a kvalitních kravat, že nebudete vědět kterou první. Prohlédněte jejich stránky a bavte se nepřeberným množstvím kombinací košil/kravat a vůbec celých outfitů.


Tom Ford houndstooth silk tie

This classic tie with houndstooth motif is very fashionable piece. Looks good on almost everything and yet it's quite conservative. 

Tato klasická kravata s houndstooth motivem je velmi slušivý kousek. Vypadá dobře skoro se vším a přitom je velmi konzervativní.Knit tie is one of my favorite pieces in my closet. It's amazing informal piece but it goes well with suit too. No question about that. And with sweater, blazer, biker jacket, aviator jacket and use it for example with interesting tie clips. God I hope summer is close!

Pletená kravata je jedním z mých oblíbených kousků v šatníku. Je tu neskutečně úžasný neformální kousek oblečení, který ovšem jde skvěle i s oblekem. To nelze zpochybnit. Noste ji se svetrem, blazerem, cardiganem, vestou, nepřeberným množstvím kožených bund či se zajmavým klipem na kravatu. Při pohledu na ni už doufám, že se dočkáme velmi brzy!1 komentář:

  1. Nice ties :) Bonjour from FRANCE, Sand.
    .
    www.taimemode-fashionblog.com

    OdpovědětVymazat