pondělí 22. února 2016

New top 3

The best 3 articles on the blog changed recently and I am very pleased. Articles which has a value for me too. Let's talk about them for a while.

Nejlepší 3 články na blogu. V poslední době se tady odehrála několikanásobná změna pořadí a za ty nynější, jsem velmi rád. Články, o kterých si myslím že jsou správně na místě nejčtenějších. Pojďme se na ně podívat blíž.


Third place belongs to one of my oldest "How to wear....". Trying to show to the others that even if I like suits and blazers more, it's possible to create stylish and modern look with designer T-shirt.  . This is actually spring look, so it will be actual very soon. Worth for memory!

By the way, you can look forward to new outfit - suit with T-shirt

Třetí místo patří jednomu z mých starších outfitů z kategorie "Jak nosit...". V tomto případě se jedná o designerské tričko. Ukazuju v něm, že i když se přikláním více k oblekům a blazerům, lze vypadat skvěle ve volném čase i v designerském triku. Tohle je spíš jarní outfit, takže bude za chvilku velmi aktuální. Zapamatujte si ho!

Mimochodem, můžete se těšit na nový připravovaný outfit - oblek s trikem.
Second place belongs to this masterpiece. I always wanted jacket like this, so that is the reason for the headline. It's winter outfit, so catch it when you can. It might be useful in cold autumn but autumn is far away now. Outfit includes pinpoint shirt (my first but not my last, for sure) with my favorite knitted waistcoat. You can also find brown oxfords here, which reminds me - new article about shoes is following. If cheap shoes worth buying and on what conditions. Another reason for looking forward to.

Druhé místo patří jednomu z těch, na který jsem velmi pyšný. Vždy jsem chtěl sako, jako mám v tomto outfitu a proto také ten název. Je to zimní outfit, takže rychle, dokud z něj ještě dokážete dostat inspiraci, než nás zimní počasí opustí. Ačkoliv může být užitečný i v chladném podzimu, ten je opravdu daleko. Outfit zahrnuje košili s pinpoint límečkem (moji první, ale určitě ne poslední) s mojí oblíbenou pletenou vestou. Můžete tam také zahlédnout hnědé oxfordky, což mi připomíná, že také chystám nový článek týkající se obuvi. Zda se vyplatí kupovat levnější boty a v případě že ano, za jakých podmínek. Další důvod těšit se.


                 
I'm incredibly happy that THIS is my best article yet! I love moccasins. Oxfords and moccasins are my two favorite shoes but moccasins you can wear all year and your foot isn't sweaty in the summer and with cashmere socks is warm in winter. This guide includes all moccasins which are worth buying this year. Consider it! Be a fashion blogger is bigger and bigger fun to me and this article is living proof of that.

Jsem neuvěřitelně šťastný, že zrovna tento guide článek, je zatím mým nejúspěšnějším. Oxfordky a mokasíny jsou moje nejoblíbenější boty. Nicméně mokasíny můžete nosit celý rok - v létě se Vám nepotí noha a v zimě v kombinaci s kašmírovými ponožkami, Vám není zima. V článku jsou všechno mokasíny, které stojí za to zvážit pro koupi v tomto roce. Blogování je pro mě čím dál větší radost a tento článek, jsem si opravdu užil!Do you like more some of my other articles? Tell me about it!

Máte více rádi některé z outfitů, které nejsou v top 3? Povězte mi o nich v komentářích!

Žádné komentáře:

Okomentovat