úterý 19. ledna 2016

The One That I WantDo you love snow? Me definitely love snow! But moving around the city when is snow is falling and with style doesn't have to be easy. But for sure it's easy with nice coat. My coat was love at first sight! Also jacket and waistcoat. Actually there are many new things in this outfit, let's take a look at it!

My first pinpoint collar shirt (Made to measure) with pocket square which I received for free because of delay. Maybe the collar isn't perfect but it's good enough for me, consider that I was first costumer with pinpoint collar in that tailor. Pocket square is linen and it's very entertaining to me work with sometimes different than silk! Oh, yes, green cotton-cashmere waistcoat with buttons. This waistcoat quickly became one of my favorite pieces in the closet. Jacket and tie you already know from my outfits before. Trousers were really good bargain and I like the classic fit what they have. Finally I could use my new brown oxford shoes in outfit and although I like them so much, the black ones still remains my favorite shoes. Bag it's here because.....well gentleman need to carry his stuff in something and it matches with shoes.

Photos are result of cooperation with Monnul. I hope you love them as much as I do!


Milujete sníh? Já teda rozhodně ano! Ale pohybovat se po městě či po venku ve vánici v teple a stylově, není jen tak. Ale jde to s úžasným kabátem. Hned jak jsem jej uviděl, věděl jsem že mám rozhodnuto o zimním kabátu! Vlastně je tady více nových věcí, tak se na ně pojďme podívat.

Moje první košile s límečkem sepnutým pinou, ke které jsem dostal jako omluvu kapesníček, za opožděnou dodávku (byla šitá na míru). K límečku bych možná měl výhrady, ale nejsou velmi podstatné, zvlášť když zvážím fakt, že jsem byl první zákazník s tímto typem límečku. Jsem hlavně velmi nadšený, že už jej mám doma! Kapesníček je lněný, což se mi líbí a je to příjemná změna, nosit občas něco jiného než hedvábí. Ach, ano, zelená vesta s příměsí kašmíru, která se rychle stala mým oblíbencem. Sako a kalhoty už znáte z dřívějších outfitů tady na blogu. Kalhoty byly opravdu dobrá koupě a líbí se mi, že mají klasický střih, alespoň to není u mě ve skříni samý slim-fit. KOnečně jsem také mohl použít moje nové hnědé oxfordky a i přesto že se mi opravdu líbí (!), těmi oblíbenými u mě pořád zůstávají moje černé. No a nakonec taška....gentleman přece potřebuje v něčem mít neustále své věci u sebe!

Fotky jsou výsledek spolupráce s Monnul. Doufám, že se Vám líbí tak moc, jako mě!Shirt & Pocket square - Friendly Suits
Waistcoat - Suitsupply
Jacket & Coat - Pietro Filipi
Trousers - F&F
Shoes - Aldo
Tie - Tombolini
Bag - M&S
Collar pin - Hawkins & Shepherd (U nás prodává Windsors)
3 komentáře:


 1. Great post. Well done
  I love your style and your blog too.
  Visit mine if you want
  many kisses
  http://www.welovefur.com

  OdpovědětVymazat
 2. I do like the jacket & coat combination!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovědětVymazat