pátek 1. ledna 2016

Remember the stories?

Naše outfity jsou něco víc, než důkaz slušného vychování a ochrana proti zimě. Jsou to vzpomínky. Každý z nich jste nosili při nějaké situaci a vždy se přihodilo něco, o čem stojí za to vyprávět. Například tento outfit v sobě skrývá několik vzpomínek.

Vznikl v minulých letech den před silvestrem a připomíná mi, jaké bylo teplo a že ani tehdy nebyl sníh, který mám opravdu rád. Na druhou stranu, dnes (1. Ledna 16) se poštěstilo a naše vesnice je pod bílou pokrývkou. Doufám že bude sněhu ještě dost, ostatně jak na Nový rok, tak po celý rok. Další smutná vzpomínka je, že červený kapesníček, použitý v tomto outfitu jsem ztratil v Praze :(. Radostná ovšem je ta, že se v outfitu cítím velmi dobře a mám na sobě svoji první na míru šitou košili. K samotnému outfitu asi netřeba nic říkat, univerzální modrý blazer v kombinaci s čistě bílou košilí (Všimli jste si jak miluju jednoduché košile?) a kravata ladí s barvou kalhot.

Our outfits are something more than proof that we are well-behaved a winter protection. They are memories. When you wore them, I'm sure you experienced many things. For example this my outfit keeps some mine.

Photos were taken probably 2 years ago, the day before end of the year. You can see that is was warm for December and....no snow of course, which I really really like. On the other side, it snowed today (1. January 16) and whole village is under white cover. Yes! Another story - I lost this pocket square used into outfit in Prague. :( But there are positive things too, of course. I feel really good with this outfit and I'm wearing my first made to measure shirt! Few words about outfit....well, see for yourself. Universal blue blazer with simple white shirt, tie matches trousers.

Blazer - Peek & Cloppenburg
Shirt - Delor
Trousers & Tie - Blažek
Belt - Tommy


Přeju jen to nejlepší v novém roce 2016!!!

I wish nothing but the best in the new year 2016!!!

2 komentáře:

  1. Podle meho celkové dobry dojem lehce kazi rozepnuty knoflik kosile u krku a pasek bych volil nepatrne uzsi, kalhoty vsak jsou paradni.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji za příspěvek, Jiří! Knoflík u košile je rozepnutý schválně, aby navodil uvolněnou atmosféru a dal najevo volnočasový charakter outfitu, stejně tak pásek - k obleku bych samozřejmě volil užší. Nicméně jak píšu, je to už nějakou dobu co tento outfit vznikl a dnes bych už rozepnutý knoflík, určitě nenosil. :)

      Vymazat