úterý 2. února 2016

John Varvatos Dark Rebel

Photo from John Varvatos's instagram


"Why Dark Rebel is John Varvatos' most badass fragrance yet?" - says Jessica Punter from British GQ. I agree!

Wood. Mexican Vanilla. Tobacco leaf. Pepper. Leather. Sugar. Rum. - You'll find all the reasons there.

It reminds me Tom Ford fragrances although that one is much cheaper for bigger bottle. It's suitable for winter days and nights, autumn of course also. Perfume is heavy but even despite that I'll be wearing it through colder summer night too. You maybe noticed that I'm trying to do perfumes for myself and this is one of my biggest inspirations. This is what men should smell like. Tobacco smokiness, honey accents which we can find in a rum....it is very pleasant change after all that citruses perfumes which are all the same to me. So check this perfume out and stay tuned about my perfume report. I'm looking forward to it (so much)!

And you can find the GQ article here.


Proč je Dark Rebel Varvatosova nejvíc badass vůně?" - Tak začíná titulek na britském GQ. Najdeme tam totiž všechno, co lahodí zkušenému nosu (ačkoliv záleží na vkusu, samozřejmě). 

Dřevěné tóny. Mexická Vanilka. List tabáku. Pepř. Kůže. Cukr. Rum. - Dohromady je to něco neuvěřitelného.

Připomíná mi parfémy Toma Forda, ačkoliv JV je mnohem levnější. Hodí se pro zimní dny a noci, podzimní samozřejmě také. A ačkoliv je dost těžký, pravděpodobně si na něj troufnu i během chladnějších letních nocí. Možná už víte, že se snažím dělat pro sebe parfémy a tohle je jedno z mých největších inspirací. Ideální vůně pro muže - Kouřová vůně tabáku spolu s medovými akcenty rumu. Velmi příjmená změna po všech těch citrusových vůních v typických parfumeriích, které mi voní všechny jako jedna. Takže nezapomeňte ho zkusit! 

Článek můžete najít na britském GQ tady.   

Mimochodem, ze stránek JV ho nekoupíte, protože je jako limitka pro US. Dále ho u nás prodávala v limitované edici Sephora ale myslím, že tam už je taky vyprodán. Jediná možnost je objednat si ho na Selfridges. :)


You can buy Dark Rebel here at Selfridges.

Žádné komentáře:

Okomentovat