pátek 25. prosince 2015

Gucci by Gucci Sport Pour Homme

Velmi zvláštní, říkal jsem si po prvním čichnutím. Citrusovo-dřevitá vůně, s kterou se postupně sžijete. Pro mne, jako pro někoho kdo rád vyrábí parfémy, je zkoušení nových parfému vždy velkou inspirací. Sportovní vůně, která Vám přináší ozvláštnění běžného dne. "Volnočasový parfém s nikterak složitým složením, jednoduchý, přímý a osvěžující", uvádí Gucci. S termínem "jednoduchý",  bych byl opatrnější v tomto případě. Dokážu si představit mnohem jednodušší parfémy. Nicméně se zbytkem souhlasím. A esence fíku a grapefruitu jsou pro mne v tomto parfému ty nejzajímavější.

Co se výdrže týče, ta je v pořádku díky základu - ambrette, pačuli, vetiver - která dostatečně vůni podporuje po delší dobu.

Jak vypadá váš ideální parfém pro volný čas?


Very strange, I thought when I met it for the very first time. Fragrance in citrus and wooden tones, which you get used to it easily. For me, someone who love to make perfumes is always a big inspiration trying some new ones. Sport fragrance, which makes your ordinary day more interesting.

"Perfume for leisure times with simple, straight and refreshing formula", Gucci says. Not sure about "simple", I'd be more careful with this word in this case. But I agree with the rest. Essence of fig and grapefruit are the most interesting ones for me.

About longevity, it has a solid base - ambrette, patchouli, vetiver - which provides enough support for the perfume.

What is your ideal perfume for leisure times?

Perfume - Gucci
Žádné komentáře:

Okomentovat