pátek 11. prosince 2015

Films with inspiration

Všichni máme něco, co nás inspiruje. Například filmy. Pro mě velká inspirace a nejen inspirace ohledně módy a životního stylu ale také příjemné trávení času. Vánoce se blíží a s něma k nám přichází čas pohody a rodinných oslav. Můžete toho využít a během vánoc se podívat na jednu z následujících inspirací, pokud jste je ještě neviděli.

Everyone have something what inspires him. For example movies. One of the best inspiration for me. And this humble list isn't just about fashion inspiration. Christmas coming and with them comes to us a lot of relax and family time. So you can watch some of these if you haven't seen them yet.

1. Spectre & Skyfall 


photo : Sony pictures entertainment


photo : Metro-Goldwyn-Mayer

photo : Metro-Goldwyn-Mayer

photo : Sony pictures entertainment
Ať už začneme Ralphem Fiennesem jako Mallorym nebo Danielem Craigem jako Bondem....vidíme že jejich obleky, případně jiné oblečení je úžasné a bez chyb, vždy adekvátní situaci. Už ve Skyfallu jsme mohli vidět Fiennese v na míru šitých oblecích od Timothyho Everesta, který dokáže přidat moderní tvar i velmi klasickému obleku. Za zmínku stojí také Q, který se ve formálním prostředí MI6 pohybuje v krásném svetříku od Driese van Notena. Craig už potřetí v bezchybných oblecích Toma Forda. V současné době, dle mého názoru není nic lepšího k sehnání. Možná, že scénář u Spectre není tak dobrý jako u Skyfall, nicméně obleky dostávají více prostoru a to je dobře. Oko ale potěší oba dva filmy.


Whenever we start with Ralph Fiennes as Mallory or Daniel Craig as Bond.....we can see no clothing mistakes. Just perfection. In Skyfall Fiennes wears amazing bespoke suits by Timothy Everest. Q wears very nice cardigan by Dries van Noten. Craig in spectacular Tom Ford suits again. In Spectre, maybe the scenario wasn't as good as in Skyfall, but the suits are more obvious, in the movie is more space for them and I like it. You should definitely see this two last Bond movies if you haven't seem them yet. 


You can discover more about Bond movies at James Bond lifestyle


2. Single Man

Photo : The Weinstein company
Scénář i Režie Tom Ford. Ukazuje nám den jednoho učitele (Colin Firth). Psychologické drama o gentlemanovi z pohledu režiséra. Film o smrti, naději, rutině a hledání smyslu života.

Tom Ford movie. Shows to us one day of a teacher (Colin Firth). Psychological drama with Tom Ford suits again. About death, hope, routine and searching for life purpose. 


3. Kingsman


Photo : Twentieth Century Fox Film Corporation

Photo : Twentieth Century Fox Film Corporation
Bez Kingsmana, žádný list není dnes kompletní. Moderní akční film s prvky britského humoru. Colin Firth a Samuel L. Jackson Vás vtáhnou do děje a už nepustí ven. Zlý Valentine chce zničit svět a je na agentech Kingsman aby zvrátili celou situaci. Všemu dominují skvěle obleky na míru, také excentrické outfity a hemží se to gentlemany. 


Without Kingsman, no list is complete. Modern action spy movie with british comedy scenes again with Colin Firth and Samuel L. Jackson. Evil Valentine wants kill all humans except few and Kingsman agents are here to stop it. Movie will definitely catch you and won't let you go. And of course, again - Brilliant suits, little bit eccentric style and true gentleman are everywhere. What a pleasure for my eye.

4. Easy Virtue

Photo : Sony Pictures Classics

Photo : Sony Pictures Classics
Další film s Firthem, aniž bych si to dříve uvědomil. Očividně to má ale dobrý důvod. Film o britské rodině, plný ironie a sarkasmu, který budete milovat! Film se odehrává v minulosti, proto také ty úžasné, tradiční kostýmy. Přesně tak, jak to mám rád.

Film about british family full of irony and sarcasm. Well not just british - that's the funny part. Black british humor is everywhere and You'll love it! Film is set into past so costumes and clothes there are traditional, exactly the way I like it.

5. The Great Gatsby

Photo : Warner Bros.

Photo : Warner Bros.

Photo : Warner Bros.

Photo : Warner Bros.

Tento film přece nemůže chybět. Film o tom, že peníze nemusí člověk používat jen na sobeckou věc i když to tak vypadá. Navíc Gatsby je přece ikona. Šatník košil má jako nikdo jiný. Len, bavlna, kašmír a to je jen začátek, zbytek jeho šatníku je stejně opojný. Daisy na sobě má výhradně diamanty od Tiffany podle dobových záznamů.

Leonardo Di Caprio in one of his best movies. What can I say about Gatsby... His shirts are legendary. So the rest of his closet. Linen, cotton, cashmere from the best places around the world. Daisy is wearing only Tiffany diamonds according to the time and place where the movie is set. Film even about fact, that even rich people don't have to be selfish even it seems to be that way.Ať už se samozřejmě rozhodnete trávit Váš vánoční čas jakkoliv, přeju Vám, aby jste si ho co nejvíc užili! :)

Whether you choose do anything in your Christmas time and atmosphere, I hope you'll enjoy it! :)Žádné komentáře:

Okomentovat