středa 2. prosince 2015

Christmas 15 - Tips for women's gifts

Stejně jako pro pány, přináším souhrn mých skromných tipů pro dámy, které Vás přinejmenším inspirují! Jdeme na to.1. Paletka od Urban Decay (alespoň podle toho co jsem slyšel od svojí přítelkyně) se zdá být hit. My možná tolik šminkám nerozumíme, ale pro každou slečnu která se ráda maluje, bude paletka jistě skvělý dárek.

2. Není slečna, která by (minimálně) čas od času nevyužívala rtěnku. Proč jí nedopřát krásný pocit? Může se cítit jako Irene Adler v seriálu Sherlock Holmes. Veškerou kosmetiku měla výhradně od Illamasqua.

3. Stejně jako pány i dámy potěší hezký doplněk. Já hlasuju pro tento krásný náramek s mašličkou od Ferragama. Pozvedne každý její outfit.

4. Znáte to. Spousta věrnostních kartiček, do toho kreditka s občankou a řidičákem. Válí se to všude a ne a ne v tom mít pořádek. Tomu bude ale konec s novým cardholderem od ježíška. Všechny karty budou mít najednou řád a nezaberou moc místa. Zkuste třeba tento krásný od Furly.

5. Stejně jako muži všeho věku i dámy ocení kvalitní a stylový pásek. Třeba tento béžový se zlatými detaily od Guess.

6. Obal na mobil je pro dámy také neocenitelný a pěkný obal z kvalitní kůže ještě víc. Tento od Ozaki má ještě navíc slot pro jakoukoliv kartu, kterou potřebujete mít při sobě.

7. Parfém patří dnes už k základním potřebám jak slečen, tak mužů. Proto bude určitě víc než vhodné zabrousit do parfumerie a nějaký jí tam vybrat. Ovšem tohle chce už zkušený nos, měli by jste mít povědomí o tom, co se Vaší partnerce (nebo sestře, mamince...) líbí. Já hlasuju třeba pro tento hezký Burberry! (Samozřejmě až po Chanelu N.5)

8. Dámy také rády mlsají. Na vánoce bychom jim měli dopřát speciální zážitek. A přesně TEN zážitek nabízí čokoládové koše od Pralinkového klubu. Vyberete si barvu koše i jeho kompletní složení. Myslím, že neni nad čím váhat.

PS. Na závěr bych jen rád připomenul - Dámy jsou často zimomřivé, to my pánové dobře víme. Proto, pokud Vám ani jeden z následujících tipů nevyhovuje, přidávám ještě dva. A sice první na teplou šálu a druhý na teplé ponožky (ideální s příměsí kašmíru).

Doufám, že jsem tedy pomohl i pánům vybrat dárek a snad se na vánoční atmosféru, těšíte stejně jako já. :)
1 komentář:

  1. Thanks for sharing these gorgeous products, each one maked a perfect gift! I love thta Burberry perfume!
    Check out my blog if you want: www.theglamandglitter.com

    Tamara xxx

    OdpovědětSmazat