úterý 1. prosince 2015

Christmas 15 - Tips for men's gifts

Blíží se vánoce a Vy už určitě přemýšlíte, čím potěšíte Vaše milované a blízké pod stromečkem. Mám pro Vás několik tipů a budu rád když se podělíte o názor v komentářích. Tak snad abychom nezdržovali a šli na to.
1. Hedvábná kravata na večerní aktivitu po městě - ocení ji každý správný gentleman. (Tu na obrázku prodává Janek)

2. Krásný pásek v barvě, která ladí k jeho oblíbeným oxfordkám. Ten se hodí vždycky!

3. Ať už pracovní oběd ve vyhlášené restauraci, víkendový výlet s kamarády nebo rande na večeři při svíčkách, všechny situace spojuje vhodný oděv. A ten jsme právě našli v podobně bezvadného saka, které nesmí chybět nikomu kdo absolvuje jakoukoliv z těchto činností. (Konkrétně tohle prodává Suit Supply. Velký výběr ovšem lze nalézt i jinde - Blažek, Hugo Boss, Pietro Filipi aj.)

4. Ponožky. Neznám nikoho kdo by je neocenil. Tyto od Zegny jsem vybral do svých tipů protože jsou oboustranné (!!). Zajímavé, že? Máte důvod zmínit se před kamarády o části oblečení, o které by jste jinak pomlčeli.

5. Manžetové knoflíčky nemusejí být nudný doplňek. Kdo to tvrdí? Já rozhodně ne! Třeba tento stylový kousek s britskou vlajkou z Marks & Spencer.

6. Košile na míru! To je počin opravdového gentlemana. Taková košile je vhodná na všechno...od rodinné oslavy až po přebírání ocenění na pódiu. Vyberete barvu, látku, límeček, manžety, knoflíčky, monogram a další náležitosti, uznáte-li za vhodné. Výrobců je spoustu, například Delor, Friendly Suits, Windsors, Marco Mirelli a další... (Pokud se Vám nezamlouvá košile na míru, doporučuju se poohlédnout na košile u Blažka, je k nim kravata pouza za 1 Kč a to se netýká jen košil, až do vánoc je ke všemu něco pouze za korunu. Detaily si můžete prohlédnout ZDE.)

7. Opravdu nevíte co mu koupit? Ani Vás nezaujalo nic z uvedeného? Dárkový poukaz to jistí! Ať už si v daném obchodě vybere cokoliv, darovat dárkový poukaz nevypadá vůbec hloupě a v lednových slevách si určitě vybere víc kousků, než by dostal pod stromeček. (Poukazy nabízí většina prodejců, jako například tento od firmy Janek)

8. Doplňky a detaily se vždycky hodí. Ať už kapesníček do saka, sponu na kravatu, ozdobu do klopy, šálu, klobouk, trenky....fantazii se meze nekladou! A nezapomeňte na známé rčení: "Details make perfection, and perfection is not a detail!" (Vybírat můžete od spousty výrobců - Ferragamo, Tonak, Tombolini, Pietro Filipi, Blažek, Hugo Boss, Mango, Zara a spousta dalších)

9. Nedávno jsem četl, že vůně Dark Rebel je nejvíc "badass" vůně tohoto roku. A od té doby co jsem počin Johna Varvatose náležitě očichal, ho prostě chci! A jelikož už u mého příspěvku o parfému od Hermés jsem zmiňoval, že parfém nelze popsat slovy, měli by jste vyrazit do Sephory ho okusit na vlastní kůži. Tam a pouze tam, ho exkluzivně prodávají.

Tak doufám, že jsem Vám pomohl a když už přímo nenarazil na to, čím ho obdarujete, tak alespoň inspiroval. Přeju Vám krásný den a užívejte té vánoční atmosféry, která se už blíží.. :)
Žádné komentáře:

Okomentovat