úterý 10. listopadu 2015

TOP 5 : Holdall bag

Počínaje dneškem začínám "kategorii" TOP 5. Určitě jste si všimli, že kromě outfitů také preferuju články o kouscích, které třeba doma nemám, ale je jen otázka času, kdy mít budu. A také jejich malé porovnání. O tom bude kategorie TOP 5.

Dnes si povíme o holdall taškách. Je to ideální taška na několikadenní výlet. Má tu výhodu, že pokud je prázdný, nezabere moc místa - jako kufr. Vychází z tašky na sportovní potřeby, ale já dnes jeho výhodu a účel vidím jinde, ačkoliv tomu původnímu pořád slouží dobře. Ideální i jako studentské zavazadlo na týden, pokud studujete dál od domova a o víkendech jezdíte domů.

Holdall bags. Very fashionable a practical bags for few days trip. Or if you are a student far from home. It comes from bag for sport equipment but today I can see it advantages far from this.


Ted Baker
Začneme od cenově dostupných bagů. Jednoduchý holdall bag vyrobený z polyvinylu, neutrální barva, hodí se skoro ke všemu.

Simple holdall bag from polyvinyl. Neutral color it matches almost with everything.

210 Eur
Blažek
Český velikán na poli s módou má samozřejmě svého zástupce. Hnědý kožený konzervativní holdall bag. Hodí se skoro ke všemu, ať máte v oblibě hnědý oblek, modrý či šedý s touto taškou chybu neuděláte. Na pár dní mimo domov vám bude dělat dobrého společníka.

One of the biggest Czech fashion brands. Brown leather holdall bag. It goes well with blue, brown or grey suit. For few days outside your home - nothing is better (except the next 3 bags).

370 Eur

Louis Vuitton
Chápu, ne každému se líbí typická a charakteristická béžovo hnědá Louis Vuitton taška, kvůli frekvenci s jakou se falšuje. Co ale nějaká netypická barva, třeba černá nebo černo-modrá. To už je lepší, ne? Ať už s tím souhlasíme, nebo ne, Louis Vuitton není jen značka pro módní šílence, ale taky pro ty, co chtějí dostat za své peníze také velmi kvalitní výrobek na dalších 20 let. Louis Vuitton nabízí kvalitní klientský servis. A co se toho falšování týče, ve Francii už funguje odnož policie, která zajišťuje falsifikáty přímo na ulici, tudíž její prestiž znovu poroste.

Not everyone likes typical Louis Vuitton pattern. And I don't blame you, fakes are everywhere. For example in Paris, police started hard work about it right on the streets. But what about some black or blue? Is it better, huh? It looks better for me. Louis Vuitton has excellent client service and people who wants bag for another 20 years, knows where to go.

1410 Eur

Zegna
Překvapení sezony pro mne. Velmi stylový holdall bag z vymazlené jelení kůže. Pro mne určitě dokonalý společník ve většině situací i když možná velikostně menší než zbytek TOP 5. Nicméně ať už na kvanta dokumentů a denní věci, na víkend v luxusním hotelu nebo sponntáních letních pár dní v krásné Portoroži, vám určitě vystačí s noblesou.

Surprise of the season for me. Very stylish holdall. Deerskin bag. There are 3 opportunities in my mind when I see this bag. For the first, I'm in the city and in bag are my documents, another tie, sweater, wallet, phone and other things that you need every day. My second thought was weekend at Ritz in Paris - Hemingway's favorite hotel (and a bar). And the last one - spontaneous few day in Portorose, Slovenia.

3025 Eur
Burberry
Miluju vínové a fialové věci. Víte, jednou jsem měl dokonce období že i většina mého oblečení podle toho vypadala. Doma tak mám několik fialových svetrů, pár fialových košil,  vínových ponožek, vínových doplňků, vínovou péřovku na zimu a možná bych mohl ještě pokračovat. Tahle vínová je velmi stylová barva a ke klasickému Burberry looku (Bílá košile, černá kravata, černé kalhoty, černý trenchcoat, černé polobotky) sedí absolutně dokonale. Ukazuje, že máte do stylu co mluvit i když jste oblečení konzervativně. Z mého skromného pohledu žhavá jednička s předchozím bagem od Zegny.

I love wines and violet things. Even if you are dressed in very traditional way, bag shows up that you have every right to say something about style. It stands here for your stylish ME.

2495 Eur 

Žádné komentáře:

Okomentovat