středa 4. listopadu 2015

Casual afternoon

Představte si den, kdy odpočíváte. Nic vás nečeká, dopoledne se válíte v posteli u seriálu, potom obědváte, dáte si dort v kavárně a nakonec jdete na odpolední procházku. Venku už se ale striktně ochlazuje. Takový den jsem prožil nedávno a poradil jsem si s ním ke své spokojenosti.

Neformální bavlněné sako s dřevěnými knoflíčky a semišovými detaily. Svetr z vlny a kašmíru, pod kterým se skrývá button-down košile s kravatou. Outfit okořeněn kalhoty a chelsea boots v něm zanechávají můj formálnější vkus. Nakonec samozřejmě doladěno detaily a zakončeno šálou, na které se mi opravdu líbí žluté proužky.

Imagine a day. You don't have to do anything. Just walk around the village or city. That's it. Nothing less and nothing more. For this opportunity - Informal cotton jacket with wooden buttons and suede details is ideal. Then wool & cashmere sweater with button-down shirt and tie. You can always kill it with trousers which are in interesting motif. Chelsea boots keep my formal taste in it and scarf - Oh my, I really LOVE this yellow details.

Blazer - Pull & Bear
Sweater - Massimo Dutti
Trousers - Pietro Filipi
Shirt - Cottonfield
Scarf - H&M
Tie - Hugo Boss
Pocket square - Blažek
Shoes - Blažek

Žádné komentáře:

Okomentovat