úterý 8. září 2015

Weather Guide

Vítejte ve Weather guide, kde vám ukážu, jak jednoduše a efektivně, reagovat na změny počasí, pouze změnou vrchní vrstvy a při zachování celého zbytku outfitu.

Welcome in the Weather guide - I'll show you here, how to react simply and effectively when weather changes, with just changing the top layer and keeping the rest of the outfit.

Jako základ jsem zvolil novou na míru ušitou košili na manžetové knoflíčky z úžasně pohodlného (a vypadajícího) materiálu. Nové knoflíčky, které jsem dostal ke svým včerejším narozeninám. Kravatu jsem zvolil moji růžovou s hrochy. Pokračujeme jedním z mých nejoblíbenějších kousků sezony (tedy už té minulé SS 2015 - bohužel už je za námi) maskáčovými kalhoty, které se podle mě hodí i k formálnějším outfitům, než si většina lidí dovede vůbec představit a proto je velmi rád kombinuju se saky a kabáty. Mimoto je design předurčuje (dle mého názoru) do všech ročních období, od jara až po zimu, což je další velké plus. A tím se dostávám k botám a doplňkům. Na nohou mám své oblíbené chelsea boots, když je chladno, můžete je na mě vidět snad neustále. Jako pásek odpovídající barvě bot, jsem použil svůj nový obousranný pásek.

As a base of my outfit I used my new made to measure shirt with cufflinks, which I received as a gift recently for my birthday. Tie is pink with hippos. My camouflage trousers which suits in my opinion for more formal outfits as well - people can't even imagine that, but I like use them with coats or jackets. Another thing is, that I can wear them in spring, summer, autumn and even in winter and always it will be amazing piece. My favorite chelsea boots I used to wear almost every time, if there is some cold weather. And belt in color of my shoes is my new reversible belt.


Shirt - Delor 
Trousers - Pietro Filipi
Chelsea boots - Blažek
Tie - Salvatore Ferragamo
Cufflinks - Hugo Boss
Belt - Hugo Boss
Vlněné sako bez podšívky, vás zahřeje na ideální teploty i ve dny, kdy ještě není ani zahříváni potřeba, dá se mu pomoci i kapesníčkem, zkrátka v teplejší podzimní den, nejlepší společník.

Wool jacket without lining will keep you warm in these first autumn days. You can add a pocket square or lapel pin and feel stylish and comfortable. 

Wool jacket - Blažek

V deštivé, větrné či jinak chladnější dny existují dvě volby - raincoat nebo trench coat. Já zvolil kratší černý raincoat, který právě díky jeho délce je i praktický a drží chlad, vítr či déšť, mimo mne.

In rainy or windy (or both) days, two options just left - raincoat or trench coat. I choose shorter black raincoat, it helps me away from being sick by keeping me dry and warm.

Raincoat - Pietro Filipi
Na konci podzimu, se můžeme setkat už i se zimními teplotami, nebo také pokud se vyskytneme ve výše položeném místě nad mořem. I v takovém případě se dá efektivně zůstat v teple a přitom vypadat dobře. 100% vlněné sako s podšívkou z viskózy, která dýchá a s odepínatelnou prošívanou vestičkou vás zaručeně udrží v teple.

At the end of autumn, or in higher places above the sea, you can meet winter temperatures. But even in this case, you can stay warm and looking good. 100% wool jacket with viscose lining which breathe and removable quilted waistcoat will keep you in warm. You can bet on it.

Jacket with removable waistcoat - Massimo Dutti
Žádné komentáře:

Okomentovat