pátek 11. září 2015

Burberry cardholder

Všichni pánové známe, ten problém s peněženkou v saku. Pokud máme peněženku ve vnitřní kapse, je vidět nehezká vyboulenina a pokud ji máme v kapse zvenku, je to v podstatě totéž. Existuje několik řešení. Nosit peníze či karty jen tak po kapsách, nebo moneyclip na peníze a pouzdro na karty a nebo cardholder, který zvládne pojmout hotovost i karty. Já jsem zastánce poslední možnosti. Svůj cardholder Massimo Dutti, který jsem měl již nějakou dobu, jsem změnil za nový Burberry. Teď budu znít jako Tim Cook při představování iPhonu, nicméně, vyměnil jsem jej hlavně proto, že je tenčí a to je dost rozhodující, pokud se bavíme o kapsách u saka.

Nakupování u Burberry, je vždycky tak trochu rituál. Příjemný butik, velmi hezká prezentace všeho přítomného. Obzvláště příjemné když si na konci návštěvy odnesete vínový cardholder z jemné telecí kůže která má navíc ochranu proti škrábancům. Zachytil jsem pro vás cestu od rozbalování tašky, přes rozbalování krabičky až po samotné používání. Pokud ještě nemáte cardholder a nosíte častěji sako, měla by být jeho koupě pro vás tématem k přemýšlení. 8 kapes na karty a k tomu 3 kapsy do kterých se dají dát další karty či právě zmiňovaná hotovost. Je praktický při spoustě běžných denních situacích.

Everyone knows the problem with blazer or jacket and wallet. Wallet is too big and it's not so comfortable have it with you in your inner pocket. Also it doesn't look good. Naturally there are few possible solutions. One of them is cardholder, which suits your cards and cash of course. When I wear cardholder in jacket, there is no uncomfortable pressure like with wallet. I love how cardholder looks and appreciate as is practical. 100% calf leather - very pleasant to the touch and with additional resistance about possible scratch. 8 cards pocket and 3 more for cash, more cards or parking ticket, whatever is thin and fits there. If you are not own one already, consider buying it.

Cardholder - BurberryŽádné komentáře:

Okomentovat