pátek 21. srpna 2015

Hermès Eau de mandarine ambrée

V létě je několik věcí, na kterých záleží stejně asi jako na správném lněném letním saku. Jednou z nich je správný letní parfém, který vám přináší radost a ve kterém, se samozřejmě cítíte úžasně. Doplňuje váš osobní styl. Nemusí být okázalý, jak jsem již zmiňoval v předchozím příspěvku o Dior Cologne. Stačí když o něm vědí jen ti, kteří se nachází těsně ve vaší blízkosti. Ale pojďmě přímo k vůni.

Eau de mandarine ambrée od Hermés, si mne získal při prvním přičichnutí. Citrusy jsou používány snad v každém druhém parfému, ale vůně mandarinky? Zcela jedinečná. Lehkou vůni, která je nenahraditelná v letních dnech doplňuje úžasná a nenahraditelná vůně mandarinky. Ladí mi s každým outiftem. Ani mě nenapadá moc dalších slov jakými bych to souznění popsal. A možná je to dobře. Možná to je právě důvod, proč jsem si ho vybral. Pro to nejdůležitější v našem životě, totiž nenacházíme slova, ale jen pocity. Já doporučuju, že při nejbližším setkání s tímto flakonkem, určitě vůni alespoň zkuste očichat. Uděláte si svůj obrázek. Třeba ji budete nenávidět, třeba milovat a potom mi napíšete váš názor. Můj už znáte.

Vůně je mimochodem hodně podobná vůni Tom Ford Mandarino di Amalfi.


There is a few things, which are important in summer. One of them is appropriate linen suit. And right behind suit is a light summer perfume with character. You have to choose carefully because your new perfume, will become a part of your personal style. Your aura. Your life. 

My chosen one is Eau de mandarine ambrée, unique Hermés cologne. I fell in love with this cologne in the very first moment I saw it. And then smelled the mandarine in it. I mean, citrus fruits like orange are in every second perfume or cologne or whatever but mandarine? Absolutely unique. About other aspects of this cologne I am wordless. And maybe....that is best thing about it in the very first place. Because the most important feels, we can't express by words. My recommendation is to try it when you meet this cologne. And then you can write me your opinion. You know mine already.

By the way, this fragrance is very similar to Tom Ford Mandarino di Amalfi.Žádné komentáře:

Okomentovat